Invertorová klimatizácia TechPoint TCP H24 MAXCOOL
Kód: 2510241Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Techpoint |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 24 000 |
| Hmotnosť: | 39 kg, 12.5 kg |
| Energetický štítok (chladenie / vykurovanie) - Priemerná klíma: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pre miestnosti do: | 47 metrov štvorcových |
| Rozmery: | 700 x 900 x 350 V x Š x D (mm), 330 x 1082 x 233 V x Š x D (mm) |
| SCOP: | 4.09 |
| Sezónna účinnosť chladenia SEER: | 6.53 |
| Vykurovací výkon (Min./Nom./Max): | 1.8 / 7,3 / 8,0 kW |
| Chladiace potrubie - kvapalné / plynné: | 6.35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8") |
| Chladiaci výkon (Min./Nom./Max): | 1.8 / 7,3 / 7,4 kW |
| Napájanie (fáza/frekvencia/napätie): | 1~/50/220-240 |
| Prevádzkový rozsah (chladenie): | -15 ~ 48 °C |
| Prevádzkový rozsah (vykurovanie): | -15 ~ 32 °C |
| Spotrebný výkon - chladenie (Min./Nom./Max): | 0.23 / 2,2 / 2,76 kW |
| Spotrebný výkon - vykurovanie (Min./Nom./Max): | 0.23 / 2,2 / 2,53 kW |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Ročná spotreba energie (chladenie/vykurovanie): | 359 / 1950 kWh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
