Invertorová klimatizácia TechPoint TCP H12 MAXCOOL
Kód: 2510237Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lacné |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 12 000 |
| Hmotnosť: | 7.5 kg, 18.5 kg |
| Energetický štítok (chladenie / vykurovanie) - Priemerná klíma: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pre miestnosti do: | 22 metrov štvorcových |
| Rozmery: | 285 x 750 x 200 V x Š x D (mm), 456 x 649 x 244 V x Š x D (mm) |
| SCOP: | 4 |
| Sezónna účinnosť chladenia SEER: | 6.2 |
| Vykurovací výkon (Min./Nom./Max): | 0.8 / 3,5 / 4,0 kW |
| Chladiace potrubie - kvapalné / plynné: | 6.35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8") |
| Chladiaci výkon (Min./Nom./Max): | 0.8 / 3,4 / 3,8 kW |
| Napájanie (fáza/frekvencia/napätie): | 1~/50/220-240 |
| Prevádzkový rozsah (chladenie): | -15 ~ 48 °C |
| Prevádzkový rozsah (vykurovanie): | -15 ~ 32 °C |
| Spotrebný výkon - chladenie (Min./Nom./Max): | 0.2 / 1,34 / 1,5 kW |
| Spotrebný výkon - vykurovanie (Min./Nom./Max): | 0.2 / 0,95 / 1,4 kW |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Ročná spotreba energie (chladenie/vykurovanie): | 192 / 840 kWh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
