Invertorová klimatizácia TechPoint NPT 24 X-PRO NORDIC
Kód: 2510340Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lacné |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 24 000 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť: | 38 kg, 11 kg |
| Energetický štítok (chladenie / vykurovanie) - Priemerná klíma: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pre miestnosti do: | 45 metrov štvorcových |
| Typ kompresora: | Rotačný |
| Rozmery: | 322 x 1005 x 220 V x Š x D (mm), 699 x 920 x 380 V x Š x D (mm) |
| COP: | 3.25 |
| SCOP: | 4 |
| Sezónna účinnosť chladenia SEER: | 6.4 |
| Vykurovací výkon (Min./Nom./Max): | 1.5 / 7,08 / 7,90 kW |
| Chladiace potrubie - kvapalné / plynné: | 6.35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2") |
| Chladiaci výkon (Min./Nom./Max): | 1.5 / 7,04 / 7,80 kW |
| Napájanie (fáza/frekvencia/napätie): | 1~/50/220-240 |
| Nominálna účinnosť EER chladenia: | 3.02 |
| Prevádzkový rozsah (chladenie): | -15 ~ 53 °C |
| Prevádzkový rozsah (vykurovanie): | -20 ~ 30 °C |
| Spotrebný výkon - chladenie (Min./Nom./Max): | 0.39 / 2,324 / 2,80 kW |
| Spotrebný výkon - vykurovanie (Min./Nom./Max): | 0.39 / 2.178 / 3.00 kW |
| Zvukový tlak - chladenie (Vysoký/Nom./Nízky/Tichý): | 57 / - / - / - dB (A), 48 / 41 / 36 / 30 dB (A) |
| Zvukový tlak - vykurovanie (vysoký/názovný/nízky/tichý): | 57 / - / - / - dB (A), 48 / 41 / 36 / 30 dB (A) |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Ročná spotreba energie (chladenie/vykurovanie): | 383 / 1715 kWh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
