Invertorová klimatizácia TechPoint NPT 18 X-PRO NORDIC
Kód: 2510338Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lacné |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 18 000 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť: | 30 kg, 9 kg |
| Energetický štítok (chladenie / vykurovanie) - Priemerná klíma: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pre miestnosti do: | 33 metrov štvorcových |
| Typ kompresora: | Rotačný |
| Rozmery: | 305 x 910 x 195 V x Š x D (mm), 602 x 853 x 349 V x Š x D (mm) |
| COP: | 3.78 |
| SCOP: | 4 |
| Sezónna účinnosť chladenia SEER: | 6.8 |
| Vykurovací výkon (Min./Nom./Max): | 1.25 / 5,21 / 6,07 kW |
| Chladiace potrubie - kvapalné / plynné: | 6.35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8") |
| Chladiaci výkon (Min./Nom./Max): | 1.25 / 5,14 / 5,91 kW |
| Napájanie (fáza/frekvencia/napätie): | 1~/50/220-240 |
| Nominálna účinnosť EER chladenia: | 3.28 |
| Prevádzkový rozsah (chladenie): | -15 ~ 53 °C |
| Prevádzkový rozsah (vykurovanie): | -20 ~ 30 °C |
| Spotrebný výkon - chladenie (Min./Nom./Max): | 0.33 / 1,567 / 2,35 kW |
| Spotrebný výkon - vykurovanie (Min./Nom./Max): | 0.34 / 1,376 / 2,55 kW |
| Zvukový tlak - chladenie (Vysoký/Nom./Nízky/Tichý): | 55 / - / - / - dB (A), 47 / 37 / 31 / 27 dB (A) |
| Zvukový tlak - vykurovanie (vysoký/názovný/nízky/tichý): | 55 / - / - / - dB (A), 47 / 37 / 31 / 27 dB (A) |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Ročná spotreba energie (chladenie/vykurovanie): | 263 / 1400 kWh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
