Invertorová klimatizácia TechPoint TCP H24 MAXCOOL
Kód: 2510241Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Techpoint |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 24 000 |
| Hmotnosť: | 39 kg, 12.5 kg |
| Energetický štítek (chlazení / vytápění) - Průměrné klima: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pro místnosti do: | 47 metrov štvorcových |
| Rozměry: | 700 x 900 x 350 V x Š x D (mm), 330 x 1082 x 233 V x Š x D (mm) |
| SCOP: | 4.09 |
| Sezónní účinnost chlazení SEER: | 6.53 |
| Vytápěcí výkon (Min./Nom./Max): | 1.8 / 7,3 / 8,0 kW |
| Chladicí trubka - kapalina / plyn: | 6.35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8") |
| Chladící výkon (Min./Nom./Max): | 1.8 / 7,3 / 7,4 kW |
| Napájení (fáze/frekvence/napětí): | 1~/50/220-240 |
| Provozní rozsah (chlazení): | -15 ~ 48 °C |
| Provozní rozsah (vytápění): | -15 ~ 32 °C |
| Spotřební výkon - chlazení (Min./Nom./Max): | 0.23 / 2,2 / 2,76 kW |
| Spotřební výkon - vytápění (Min./Nom./Max): | 0.23 / 2,2 / 2,53 kW |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Roční spotřeba energie (chlazení/vytápění): | 359 / 1950 kWh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
