Invertorová klimatizácia TechPoint TCP H18 MAXCOOL
Kód: 2510239Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Levné |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 18 000 |
| Hmotnosť: | 23 kg, 10 kg |
| Energetický štítek (chlazení / vytápění) - Průměrné klima: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pro místnosti do: | 33 metrov štvorcových |
| Rozměry: | 310 x 900 x 225 V x Š x D (mm), 530 x 705 x 280 V x Š x D (mm) |
| SCOP: | 4 |
| Sezónní účinnost chlazení SEER: | 6.7 |
| Vytápěcí výkon (Min./Nom./Max): | 1.3 / 5,2 / 5,3 kW |
| Chladicí trubka - kapalina / plyn: | 6.35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2") |
| Chladící výkon (Min./Nom./Max): | 1.3 / 5,1 / 5,3 kW |
| Napájení (fáze/frekvence/napětí): | 1~/50/220-240 |
| Provozní rozsah (chlazení): | -15 ~ 48 °C |
| Provozní rozsah (vytápění): | -15 ~ 32 °C |
| Spotřební výkon - chlazení (Min./Nom./Max): | 0.28 / 1,67 / 1,8 kW |
| Spotřební výkon - vytápění (Min./Nom./Max): | 0.22 / 1,4 / 1,5 kW |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Roční spotřeba energie (chlazení/vytápění): | 267 / 1155 kWh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
