Invertorová klimatizácia TechPoint TCP H09 MAXCOOL
Kód: 2510235Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Levné |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 9000 |
| Hmotnosť: | 7 kg, 18.5 kg |
| Energetický štítek (chlazení / vytápění) - Průměrné klima: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pro místnosti do: | 17 metrov štvorcových |
| Rozměry: | 283 x 690 x 199 V x Š x D (mm), 456 x 649 x 244 V x Š x D (mm) |
| SCOP: | 4 |
| Sezónní účinnost chlazení SEER: | 6.1 |
| Vytápěcí výkon (Min./Nom./Max): | 0.8 / 2,61 / 3,4 kW |
| Chladicí trubka - kapalina / plyn: | 6.35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8") |
| Chladící výkon (Min./Nom./Max): | 0.6 / 2,6 / 3,1 kW |
| Napájení (fáze/frekvence/napětí): | 1~/50/220-240 |
| Provozní rozsah (chlazení): | -15 ~ 48 °C |
| Provozní rozsah (vytápění): | -15 ~ 32 °C |
| Spotřební výkon - chlazení (Min./Nom./Max): | 0.1 / 0,85 / 1,6 kW |
| Spotřební výkon - vytápění (Min./Nom./Max): | 0.3 / 0,63 / 1,6 kW |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Roční spotřeba energie (chlazení/vytápění): | 150 / 735 kWh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
