Invertorová klimatizácia TechPoint NPT 24 X-PRO NORDIC
Kód: 2510340Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Levné |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 24 000 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť: | 38 kg, 11 kg |
| Energetický štítek (chlazení / vytápění) - Průměrné klima: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pro místnosti do: | 45 metrov štvorcových |
| Typ kompresoru: | Rotačný |
| Rozměry: | 322 x 1005 x 220 V x Š x D (mm), 699 x 920 x 380 V x Š x D (mm) |
| COP: | 3.25 |
| SCOP: | 4 |
| Sezónní účinnost chlazení SEER: | 6.4 |
| Vytápěcí výkon (Min./Nom./Max): | 1.5 / 7,08 / 7,90 kW |
| Chladicí trubka - kapalina / plyn: | 6.35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2") |
| Chladící výkon (Min./Nom./Max): | 1.5 / 7,04 / 7,80 kW |
| Napájení (fáze/frekvence/napětí): | 1~/50/220-240 |
| Nominální účinnost EER chlazení: | 3.02 |
| Provozní rozsah (chlazení): | -15 ~ 53 °C |
| Provozní rozsah (vytápění): | -20 ~ 30 °C |
| Spotřební výkon - chlazení (Min./Nom./Max): | 0.39 / 2,324 / 2,80 kW |
| Spotřební výkon - vytápění (Min./Nom./Max): | 0.39 / 2.178 / 3.00 kW |
| Zvukový tlak - chlazení (Vysoký/Nom./Nízký/Tichý): | 57 / - / - / - dB (A), 48 / 41 / 36 / 30 dB (A) |
| Zvukový tlak - vytápění (vysoký/názevný/nízký/tichý): | 57 / - / - / - dB (A), 48 / 41 / 36 / 30 dB (A) |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Roční spotřeba energie (chlazení/vytápění): | 383 / 1715 kWh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
