Invertorová klimatizácia TechPoint NPT 12 X-PRO NORDIC
Kód: 2510336Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Levné |
|---|---|
| Kapacita (BTU): | 12 000 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť: | 7,3 kg, 20 kg |
| Energetický štítek (chlazení / vytápění) - Průměrné klima: | A++ / A+ |
| Chladivo: | R-32 |
| Vhodné pro místnosti do: | 22 metrov štvorcových |
| Typ kompresoru: | Rotačný |
| Rozměry: | 272 x 778 x 192 V x Š x D (mm), 459 x 712 x 276 V x Š x D (mm) |
| COP: | 3.4 |
| SCOP: | 4 |
| Sezónní účinnost chlazení SEER: | 6.1 |
| Vytápěcí výkon (Min./Nom./Max): | 1.0 / 3,42 / 3,81 kW |
| Chladicí trubka - kapalina / plyn: | 6.35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8") |
| Chladící výkon (Min./Nom./Max): | 1.00 / 3,40 / 3,77 kW |
| Napájení (fáze/frekvence/napětí): | 1~/50/220-240 |
| Nominální účinnost EER chlazení: | 3 |
| Provozní rozsah (chlazení): | -15 ~ 53 °C |
| Provozní rozsah (vytápění): | -20 ~ 30 °C |
| Spotřební výkon - chlazení (Min./Nom./Max): | 0.29 / 1,13 / 1,50 kW |
| Spotřební výkon - vytápění (Min./Nom./Max): | 0.29 / 1,005 / 1,72 kW |
| Zvukový tlak - chlazení (Vysoký/Nom./Nízký/Tichý): | 54 / - / - / - dB (A), 42 / 32 / 26 /22 dB (A) |
| Zvukový tlak - vytápění (vysoký/názevný/nízký/tichý): | 54 / - / - / - dB (A), 42 / 32 / 26 /22 dB (A) |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Roční spotřeba energie (chlazení/vytápění): | 196 / 770 kWh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
