Spinergo Business

Skladom
Kód: 54
€718,80 –11 % €639
Spinergo bussines2
Akcia
€718,80 –11 %

Pôvodná cena: 718,8

Zdravotná stolička Spinergo Business predstavuje triedu vysokého komfortu sedenia. Stolička je určená pre manažérske a kancelárske využitie. Elegantná konštrukcia stoličky Spinergo Business je dokonale prispôsobená anatomickej stavbe chrbtice. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, ktorú zabezpečuje oceľová konštrukcia v kombinácii s pevným plastom. Je výškovo nastaviteľná a prekvapí výnimočným dizajnom a spracovaním. Dynamicky sa pohybujúci sedák, je unikátnym riešením pre systematické precvičovanie chrbtových a brušných svalov.

Čierna Šedá Vínová

 

Zdravotná stolička Spinergo Business predstavuje triedu vysokého komfortu sedenia. Stolička je určená pre manažérske a kancelárske využitie. Elegantná konštrukcia stoličky Spinergo Business je dokonale prispôsobená anatomickej stavbe chrbtice. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, ktorú zabezpečuje oceľová konštrukcia v kombinácii s pevným plastom. Je výškovo nastaviteľná a prekvapí výnimočným dizajnom a spracovaním.Dynamicky sa pohybujúci sedák, je unikátnym riešením pre systematické precvičovanie chrbtových a brušných svalov.

IFrame

Vďaka PATENTOVANEJ TECHNOLÓGII firmy SPINERGO je sedák je možné zafixovať do stabilnej polohy a tým dopriať svalom potrebnú relaxáciu. Chrbtová opierka je zložená z dvoch častí tak, aby poskytla maximálnu oporu v oblasti hrudnej a krčnej chrbtice. V rámci sedáka je v driekovej časti integrovaná chrbtová opierka.

Opierka hlavy je výškovo nastaviteľná. Rovnako sú nastaviteľné aj opierky rúk a to vo vertikálnom aj horizontálnom smere.Pre poťahový materiál bola zvolená vzdušná sieťovina v troch farbách podľa Vášho výberu.

Späť do obchodu