0
0
Potrebujete pomoc?

Technologické vychytávky, ktoré tento rok určite musíte mať

Technologické vychytávky, ktoré tento rok určite musíte mať


Elektronika a technológie ako také sú vašou vášňou? Radšej investujete do kvalitnej elektro pomôcky ako napríklad do oblečenia? Tak to ste tu správne. Dnes vám totiž predstavíme pár vychytávok, ktoré by u vás doma rozhodne nemali chýbať.Smartwatch Garmin Fenix6x PRO

Ak ste aj vy prepadli bežeckému ošiaľu a zdravému životnému štýlu, potom ste určite pokukovali aj po smart hodinkách, ktoré vám perfektne zmerajú tep, spálené kalórie či zabehnuté kilometre. Garmin Fenix6x PRO sú zrodené na to, aby sa stali vašim verným športovým spoločníkom. Mimoriadne presná GPS, meranie rôznych hodnôt, široká ponuka aktivít a vodeodolnosť sú pri tomto type štandardom.Robotický vysávač iRobot Roomba i7

V tejto uponáhľanej dobe, kedy je každá voľná chvíľa navyše dobrá, je pre väčšinu ľudí robotický vysávač výhrou v jackpote. Len si to predstavte. Zatiaľ čo vy oddychujete, váš iRobot si “preskenuje” celú vašu domácnosť tak, aby upratal všade a všetko.


Konkrétne iRobot Roomba i7 ho okrem vysávania aj dôkladne vyumýva a po skončení sa sám vráti do dokovacej stanice, kde sa aj sám vyprázdni. Nebojte sa, nezľakne sa ani kobercov a už vôbec nie schodov. Dokonalé!


Sonická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean

Čisté zuby sú základ, veríme, že na tom sa určite zhodneme. My osobne zbožňujeme pocit dokonale vyčistených zubov, presne ako po čistení od zubára. Tento pocit si však môžete udržiavať každý deň so sonickou zubnou kefkou.

Jednou z top kefiek je aj Philips Sonicare DiamondClean, a to hlavne vďaka tlakovému senzoru, 62 000 pohybom za minútu a 4 režimom čistenia. A bonus? Nabíjací pohár, puzdro a naozaj vycibrený dizajn.


Video zvonček Google Nest Hello

Všetky základné funkcie, ktoré hľadáte vo vyšperkovanejj kvalite, nájdete vo video zvončeku Google Nest Hello (205GBP). Prečo je to to najlepšie, čo môžete aktuálne na trhu získať?

Google Nest Hello Video Doorbell  /> SatService

Okrem nočného videnia má k dispozícii rozpoznávanie tváre, nepretržité nahrávanie, naozaj pôsobivú kvalitu videa, detailné zväčšenie, ale aj spravovanie výstrah a nastavenie vopred zaznamenaných správ. Vďaka tejto krabičke budete mať dokonalý prehľad o tom, čo sa deje pred vašimi dverami. A to sa oplatí!


Kvalitný zvuk vďaka Bose Smart Soundbar 300

Perfektný zážitok z hudby či filmu si vyžaduje perfektný zvuk. Na to bol vyvinutý Bose Smart Soundbar 300, ktorý sa môže pochváliť štyrmi širokopásmovými ovládačmi, centrálnym kupolovým výškovým reproduktorom a dvoma portami. Je kompatibilný s Google Asistentom, Alexou aj s technológiou Voice4Video. Nevieme ako vy, ale my ho už máme v košíku.Parný generátor Philips PerfectCare Elite Plus

Mať dokonale vyžehlené prádlo môže trvať večnosť. Ak navyše ide o nie práve najzbehlejšieho užívateľa žehličky, tak to môže trvať ešte dlhšie. Máme ale jeden perfektný tip - parný generátor Philips PerfectCare Elite Plus. Táto nádherná mašinka, s dizajnom sa naozaj vyhrali, si vďaka parnému princípu poradí aj s najpevnejšími materiálmi a záhybmi.Okrem toho, že sa vám konečne nespáli žiaden obľúbený kúsok, keďže sa tu nenastavuje teplota, si akýkoľvek odev vyžehlíte v horizontálnej aj vertikálnej polohe. To znamená, že odteraz budú aj vaše závesy perfektne rovné, presne ako z časopisu.


Zariadenie na pestovanie zeleniny Click and Grow Smart garden

Sadíme, pestujeme, polievame a aj tak z toho vyrastie nejaké zvláštne čudo. Tento scenár poznajú asi viacerí z nás. Keď sme však videli Click and Grow Smart garden, rozžiarili sa nám očká s vidinou čerstvo natrhaných byliniek.


Stačí tam iba zasadiť bylinky, ktoré máte najradšej, naliať vodu do špeciálnej nádoby a hotovo. LED svetlo za vás urobí všetko ostatné. Táto zázračná mašinka sama vyhodnotí, koľko vody a svetla rastlina potrebuje. A vy si vďaka tomu konečne pochutnáte na perfektnom mojite či bazalkovom peste.


Bluetooth slúchadlá JBL Tour Pro+

Ak z nejakého dôvodu netúžite po Airpods od Applu, skúste siahnuť po JBL Tour Pro+. Okrem naozaj minimalistického dizajnu sľubujú adaptívne potlačenie hluku, ale aj možnosť telefonovania, ku ktorému stačí dokonca iba jedno slúchadlo. Ak k tomu prirátame veľmi slušný zvuk, vychádza nám to ako naozaj dobrá kúpa.
Nenechajte si ujsť žiadnu novinku