Skrýt menu

Zobrazit menu

Tajomstvo za odstúpením ministra odhalené!

Tajomstvo za odstúpením ministra odhalené!   30. 11. 2018

Dôvodom jeho konania bol neschválený pakt o migračnej politike. Shark.sk vyslal na miesto činu svojho redaktora Žraloka Žrala, ktorý je známy tým, že vyvracia konšpiračné teórie médií. Po troche snahy sa dopátral k skutočným dôvodom. Náš odborník zistil, že pravým dôvodom odstúpenia Lajčáka, bola neznesiteľná bolesť chrbta, pre ktorú už dlhšie nedokázal sedieť na svojej stoličke.

Všetko mohlo byť inak, keby svojim voličom povedal pravdu. Zákulisné informácie hovoria o tom, že za odstúpením stojí nevyrokovanie zdravotnej stoličky Spinergo, ktorá je najlepšia vo svojej triede. Toto je príbeh o tom, ako Spinergo mohlo zachrániť slovenskú diplomaciu, no bohužiaľ, nestalo sa tak.

Stále však môže zachrániť práve váš chrbát. Neváhajte si pozrieť našu ponuku a zbaviť sa nepríjemných bolestí už navždy. Shark.sk dokonca myslí aj na vaše deti, pre ktoré máme prichystaný špeciálny model Spinergo Kids. Dnes v špeciálnej zľave! Darujte zdravie vašim deťom pod stromček. Vybrať ten najhodnotnejší darček môžete práve tu: http://bit.ly/2G27CAz