Skrýt menu

Zobrazit menu

ADATA XPG predstavuje pamäťový modul SPECTRIX D41 DDR4 RGB

ADATA XPG predstavuje pamäťový modul SPECTRIX D41 DDR4 RGB   26. 08. 2018

ADATA Technology, svetový výrobca výkonných DRAM modulov a NAND flash produktov dnes predstavoval novú generáciu pamäťového modulu XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB. Prináša nový estetický design, špičkovú rýchlosť a úchvatné programovateľné RGB osvetlenie, takže skvelo vylepší každú hernú zostavu. XPG SPECTRIX D41 podporuje platformy Intel® X299 2666 MHz a AMD AM4/Ryzen a na trh príde v dvoch farebných prevedeniach – Crimson Red a Titanium Gray.

RGB presvetlí každý počítač

Kovový chladič na hornej strane SPECTRIX D41 je inšpirovaný brnením, jeho veľká silueta symbolizuje úchvatný výkon, ktorého je pamäťový modul schopný. Hornú stranu chladiča zdobí pruh RGB LED diod, ktorý bez prekážky vyžaruje farebné svetlo v rôznych efektoch. Užívatelia si tak môžu okoreniť herný zážitok programovateľnými svetelnými efektmi, nastaviť vzorec blikania, rýchlosť, intenzitu a ďalšie parametre. K ovládaniu slúži aplikácia ADATA RGB Sync.

Rýchlosť a výkonnosť

SPECTRIX D41 prináša špičkovú výkonnosť a neuveriteľná rýchlosť vďaka frekvenciám od 2660 MHz do viac než 4600 MHz. Podporuje platformy Intel® X299 2666 MHz a AMD/Ryzen, rovnako ako Intel® Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 for pretaktovanie bez problémov prostredníctvom operačného systému. V treťom štvrťroku roku 2018 ponúka ADATA XPG novú verziu pamäťového modulu SPECTRIX D41, ktorá zvládne rýchlosť až 5 000 MHz.

Spoľahlivý a odolný

SPECTRIX D41 je vyrobený z vysokokvalitných čipov, ktoré prechádzajú prísnym testovaním a výberom, takže je zaistená maximálna spoľahlivosť a odolnosť. Obsahuje tiež na mieru navrhnutý chladič a desaťvrstvovú dosku plošných spojov, ktorá dokáže signál prenášať kvalitnejšie a s veľkou stabilitou. Rovnako ako všetky ostatné pamäťové moduly ADATA a XPG sa bude SPECTRIX D41 XPG predávať s doživotnou zárukou.

O značke XPG

XTreme Performance Gear, alebo XPG, je značka spoločnosti ADATA, ktorá ponúka špičkovo výkonný PC hardware. Produkty XPG sa vyznačujú tým, že ešte prekročili prísné testovacie kritériá ADATA A+, čím dosahujú najvyššie štandardy pre skvelú stabilitu a výkon celého zariadenia. XPG ponúka náročným hráčom a nadšeným priaznivcom pretaktovanie a tú najlepšiu skúsenosť na hrane možností. XPG v sebe spojuje najlepšie technické vlastnosti a špičkový design, ktorý dostal medzinárodné ocenenia. Tie zahŕňajú napríklad Good Desing Awards z Japonska a tchajwanskou Excellence Gold Awards. Produkty ADATA XPG sú dobre známe všetkým priaznivcom pretaktovania a profesionálnym herným tímom, ktorí ich využívajú ako základ svojej víťaznej hardwarovej výbavy.