Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Zopár zaujímavých Prestigio noviniek na jeseň (10.10.2013)

Prestigio sa pomaly snaží prehrýzť medzi najvýznamnejších výrobcov hardvéru a komponentov. Nie je najväčšie a ani najvyhľadávanejšie, ale ide na to najlepšou možnou cestou. Zákazníkom ponúka bohaté funkcie, nadštandardnú kvalitu a to všetko pri zachovaní veľmi priaznivej ceny, ktorá je jeho najsilnejšou zbraňou v konkurenčnom boji. Aj vďaka tomu stále rastie a to mu umožňuje expandovať a rozširovať svoje portfólio o stále nové prírastky. Aktuálne úplne odbočilo z nám dobre známeho prostredia tabletov a smartfónov, aby prinieslo novinky v ďalších oblastiach.

Prestigio DataSafe Pro 2,5"
Prvou novinkou, ktorú vám dnes predstavíme, je unikátny externý pevný disk Prestigio DataSafe Pro 2,5". Možno nevyniká kapacitou alebo rýchlosťou, ale rozhodne má čo ponúknuť. Základom jeho vlastností je 500 GB kapacita a rýchlosť 5400 RPM. K PC ho pripojíte prostredníctvom rozhrania USB 3.0 a v balení okrem disku nájdete aj kábel a čistiacu utierku. Disk je malý a ľahký, jednoducho ho môžete prenášať a mať vždy pri sebe. Najzaujímavejšími funkciami sú však AES 256-bitová enkrypcia a OLED kapacitná obrazovka na disku na vloženie hesla a ďalších informácií. Disk sa používa pohodlne, ponúka špičkové zabezpečenie a aj ochranu proti vírusom.

Aktuálna ponuka Prestigio DataSafe Pro na našom e-shope.
Prestigio PBHS1BR
Prestigio sa postupne presúva aj do audio oblasti a prináša v nej hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Prvou sú lacné slúchadlá Prestigio PBHS1BR, ktorú sú skôr určené pre menej náročných zákazníkov a dosť si zakladajú na imidži. Štýlové a v niekoľkých farebných prevedeniach tvarom pripomínajú písmeno „b“ z loga Beats. Vyberte si farbu, ktorá vás vystihuje, a užívajte si hudbu. Ponúkajú aj zabudovaný reproduktor, jednoduché ovládanie a odpútajú vás od káblov. Na batériu vydržia až 10 hodín a spárovať so zariadeniami ich môžete jednoducho vďaka technológii Bluetooth.

Aktuálna ponuka bezdrôtových slúchadiel Prestigio PBHS1 na našom e-shope.

Prestigio PBHS2B
Na vyššie méty mieria bezdrôtové slúchadlá Prestigio PBHS2B. Cenovo sa až tak nelíšia od vyššie zmienených, ale ich iné zameranie je vidieť na prvý pohľad. Dávajú zbohom pestrým farbám a vsádzajú na eleganciu bielej a čiernej. Sú tvarované s dôrazom na zvýšený komfort, odpútajú vás od káblov a ponúkajú intuitívne ovládanie. Dokážu zaujať vlastnosťami a vydržia vám až desať hodín. Výraznejšie vás oslovia aj možnosťami spárovania. Tradičnú technológiu Bluetooth v tomto prípade dopĺňa aj NFC technológia, takže párovanie je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Zariadenie stačí len priložiť.

Aktuálna ponuka bezdrôtových slúchadiel Prestigio PBHS2 na našom e-shope.


Prestigio PBSP1SI
Poslednou audio novinkou je okrúhly reproduktor Prestigio PBSP1SI. V elegantnom vyhotovení a s netradičným dizajnom skôr pripomína kuchynský budík, ale keď raz spustí hudbu, tak ukáže, čo sa v ňom skrýva. Tento reproduktor Prestigio ponúka harmonický plný zvuk a vysoký komfort používania. Stačí jediný dotyk a reproduktor je pripojený a pripravený na hranie. Disponuje výkonom 2 x 2 W a osloví vás aj tým, že si ho môžete zobrať kedykoľvek so sebou. Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete ľahko vziať hovor a robiť audio konferencie. O jednoduché párovanie sa postarajú technológie Bluetooth a NFC.

Aktuálna ponuka bezdrôtových reproduktorov Prestigio PBSP1SI na našom e-shope.
Prestigio Power Bank
Poslednými dnešnými novinkami je dvojica externých batérií Prestigio Power Bank. Vysokokapacitná mobilná batéria umožní nabíjať akékoľvek zariadenie s USB napätím. So širokou kompatibilitou sú tak tieto batérie vhodné pre tablety, telefóny, kamery a ďalšie podobné zariadenia. Batérie sú veľmi elegantné, ľahko prenosné a v pevnej konštrukcii, takže prenášanie v taškách je pre ne štandardom a znesú aj menej vyberavé zaobchádzanie. Batérie obsahujú jeden Micro USB vstup, dva USB výstupy a v balení nájdete aj dva káble a jeden konektor. Batérie sa líšia kapacitami. Dva modely majú kapacitu 8000mAh (doba nabitia 8 hodín) a 4000mAh (doba nabitia 4 hodiny).

Aktuálna ponuka externých batérií Prestigio Power Bank na našom e-shope. Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články