Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Získaj nové SimCity ZADARMO k procesorom AMD APU Trinity (21.04.2013)

SHARK nie je bežný obchod s výpočtovou technikou. Roky skúseností a hlavne spokojnosť zákazníkov nás posúvajú ďalej. A aby bola vaša spokojnosť čo najväčšia, nestačí nám ponúkať vám už len skvelé produkty a služby. Vždy sa vám snažíme dať aj niečo navyše. A teraz sme opäť pripravili skvelú ponuku, v ktorej dostanete nie len výborný produkt, ale aj prídavnú hodnotu, pri ktorej zaplesá nejedno hráčske srdce. Noví hráči, aj ostrieľaní harcovníci, tento bonus poteší každého.

Je to jednoduché. Stačí si len u nás zakúpiť jeden z výkonných APU procesorov AMD Trinity a zadarmo k nemu dostanete strategickú novinku SimCity, ktorá legendárnu hernú sériu prináša do súčasnosti a okrem časom overených konceptov prináša aj kopu nových nápadov. Nezáleží tak na tom, či s nostalgickou slzou v oku spomínate na detstvo strávené stavaním virtuálnych miest, alebo sa rozhodne stať virtuálnym starostom po prvý raz. V každom prípade si užijete kopu zábavy.

Kúpiť APU procesor AMD Trinity a získať hrú SimCity.


Na výber máte jeden z modelov AMD Trinity A10-5800K, A10-5700, A8-5600K a A8-5500. Prvý menovaný model je z našej ponuky najvýkonnejším a frekvenciou 3,8GHz sa pasuje do pozície výkonnostného lídra týchto APU. Druhý model je o niečo slabší, no so základnou frekvenciou 3,4GHz stále ponúka dostatok výkonu na výborný herný zážitok. Oba modely obsahujú GPU AMD Radeon HD 7660D.

Druhá dvojica čipov smeruje do nižšieho segmentu, stále však za rozumnú cenu ponúka veľmi slušný výkon. A8-5600K s frekvenciou 3,6GHz a A8-5500 s frekvenciou 3,3GHz sú stále výborné komponenty a o ich grafický výkon sa stará AMD Radeon HD 7560D. tieto procesory tak dokazujú, že na dnešné nenáročné hranie nepotrebujete nutne výkonný procesor a k nemu dedikovanú grafickú kartu, ale dokážete si bohato vystačiť s jedným výkonným APU riešením za rozumnú cenu.
A aký výkon sa vám dostane do rúk vďaka týmto riešeniam?
Jednou z najlepších hier minulého roka sa stala očakávaná legenda Diablo 3. S maximálnymi nastaveniami a vo Full HD sa slabšej dvojici dokážete dostať na 31fps a pri silnejšej dvojici až cez 36fps, čo je veľmi zaujímavý výkon, pripomíname, že je to bez dedikovanej grafiky „iba“ za pomoci integrovanej grafickej karty procesora. Týmto výrazne prekonávajú aj populárne staršie dedikované riešenia ako napríklad HD5770. Detailnejšie vám výkon ilustruje test PCMark7 od HotHardware.


Keď vám však už ku hre pribaľujeme novinku SimCity, určite by ste radi vedeli ako si tieto zostavy poradia s ňou. A ak vám prezradíme, že výborne, tak rozhodne nepreháňame. AMD Trinity, to je najmä ponuka, ktorá stojí za zváženie. A teraz viac ako kedykoľvek predtým. Jedno jednoduché riešenie v sebe kombinuje výkonný procesor a grafický čip. Poskytuje dostatok výkonu na hry, multimédiá a aj prácu. Ak nepotrebujete najvyššiu kvalitu v hrách, tak už nič viac vám ku šťastiu nechýba. Skvelý pomer ceny a výkonu navyše teraz vyšperkujeme pridaným bonusom – horúcim hitom SimCity.

Kúpiť APU procesor AMD Trinity a získať hrú SimCity.Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články