Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Výherca zariadenia 2v1 ASUS Tranformer Book Flip TP300LA (26.05.2015)

Počas mesiaca máj prebehla na vybraných predajniach SHARK zaujimavá súťaž. Súťaž sa uskutočnila v termíne 7.5. – 24. 5. 2015. A ako ste sa mohli zapojiť? Bolo to veľmi jednoduché. Stačilo navštíviť jednu z našich predajní, zaregistrovať sa cez súťažný formulár na jednom z dostupných zariadení a okamžite ste boli zaradení do žrebovania o jedinečné zariadenie 2v1 - ASUS Transformer Book Flip. A teraz to najdôležitejšie:


Výherca zariadenia 2v1 ASUS Tranformer Book Flip TP300LA sa stáva:
Filip Kajan


Výhercovi srdečne blahoželáme. Výhercu kontaktujeme mailom. Ak ste v súťaži nevyhrali, nemusíte vešať hlavu. Už teraz chystáme ďalšie atraktívne súťaže o skvelé ceny. Odmeňujeme dôveru, ktorú vkladáte to produktov a služieb SHARK-u už viac než 15 rokov.



Spoločnosti SHARK dlhodobo patrí vedúca priečka medzi slovenskými obchodmi s výpočtovou technikou. Vďaka bohatej sieti predajní po celom Slovensku si zákazníci môžu napr. tovar z nášho e-shopu vyzdvihnúť bezplatne v každom krajskom meste už do 24 hodín od objednania, v obchodných centrách dokonca aj počas víkendov. Navyše je v každej predajni SHARK nájdete množstvo najnovších technologických vychytávok, konvertibilných zariadení, tabletov či smartfónov, ktoré sú zákazníkom okamžite k dispozícii počas celého týždňa. Pridanou hodnotou pri nákupe v kamennej predajni, či pri vyzdvihnutí tovaru z e-shopu, sú samozrejmosťou odborné služby kvalifikovaného personálu.



Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články