Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Vybrali sme pre vás TOP 10 najkrajších notebookov ideálnych pre ženy (05.02.2013)

Nie len Valentín je dňom, kedy by sme mali myslieť na naše krajšie a nežnejšie polovičky. Vďaka SHARKu teraz máte jedinečnú možnosť potešiť svoje milované a nie len ružou, či niečím pekným. Rozmaznať je ich možné aj špičkovým a štýlovým notebookom a aby sme vám zjednodušili orientáciu v notebookoch šitých na mieru ženám, rozhodli sme sa predstaviť vám desiatku notebookov a ultrabookov, pri ktorých každé ženské srdce radosťou zaplesá.


A čo sme pre vás vlastne pripravili?
Celá desiatka notebookov a ultrabookov, ktoré sme vybrali z našej ponuky, je priamo cielená na ženské publikum. Tomu sa samozrejme prispôsobili všetky ich aspekty. Kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a vynikajúca mobilita sú vlastnosti, ktoré vám vždy padnú vhod. Vybrané modely navyše ponúkajú aj dostatočný výkon, takže sa o multimédiá či zábavu nemusíte obávať. Vďaka vycibrenému dizajnu si každý jeden z nich okamžite zamilujete.

TOP 10 najkrajších notebookov pre ženy nájdete tu.
Dizajn je podporený aj kvalitným vyhotovením a aby si na svoje prišla skutočne každá, tak si môžete vybrať z mnohých farebných prevedení. Vyberiete tak notebook, ktorý ladí s každou osobnosťou. Nežná ružová, vášnivá červená, elegantná modrá, univerzálna biela, no aj rôzne iné trendy farby čakajú len na vás. Najlepšie modely od najznámejších výrobcov, v dokonalom vyhotovení a vo farbách lahodiacich každej žene. Už si stačí len vybrať.

POZOR, jedinečná februárová akcia v SHARKu:
Iba u nás každá žena, ktorá si na našom eshope www.shark.sk objedná notebook, mini notebook alebo ultrabook dostane ku svojmu novému notebooku aj darček v podobe štýlového USB kľúča.


TOP 10 najkrajších notebookov pre ženy nájdete tu.


 


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články