Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

Vyberáme najlepšie HERNÉ KLÁVESNICE v našej ponuke (20.06.2013)

K dosahovaniu tých najlepších výkonov potrebujete mať k dispozícii len to najlepšie vybavenie. Hardcore hráči a hráči s turnajovými skúsenosťami už dávno vedia, že nie len vlastný skill, ale aj profesionálna výbava robí rozdiel medzi víťazmi a porazenými. Ak teda chcete súperiť s tými najlepšími a dosahovať tie najlepšie výsledky, mali by ste sa poobzerať po tom najlepšom vybavení. A práve Shark ma pre vás prichystaných niekoľko unikátnych herných klávesníc. Zabudnite na obyčajné klávesnice. Naša nová ponuka je bohatá a umožní vám vybrať si to, čo vám najviac vyhovuje. Od základných špeciálnych klávesníc až po profesionálne mechanické.

Medzi tie najlepšie na trhu môžeme zaradiť mechanické klávesnice.
Dnes sú určené skutočne pre náročných hráčov túžiacich po tom najlepšom, no v minulosti boli bežnou praxou pri každodennej práci s počítačmi, až neskôr ich nahradili membránové. Nebolo to preto, že by boli lepšie, ale preto, že sú lacnejšie a jednoduchšie. V čom teda spočívajú výhody mechanických klávesníc, keď ich ani za toľko rokov nič neprekonalo?

Každý z klávesov používa samostatný spínač prispájkovaný k plošnému spoju. Tieto klávesy majú niekoľko výhod. Nemusíte ich stláčať „na doraz“, ale stlačenie dokážu vnímať už v polovici stlačenia. Navyše kladú mierny odpor v stláčaní. Odpor sa líši od modelov a ich vybavenia a môže byť nelineárny. Mechanické klávesnice sú aj väčšie, ťažšie, či robustnejšie. Na prácu s nimi si treba chvíľu zvykať a preklepy zo začiatku nebudú ojedinelé. Po pár dňoch vám však práca s nimi prejde do krvi a už sa nebudete chcieť vrátiť späť. Klávesy bude stačiť len jemne hladkať. Profesionáli v písaní dokonca pozorujú aj zvýšenie produktivity.
Naša ponuka obsahuje to najlepšie, čo aktuálne na našom trhu môžete nájsť. Prevedieme vás stručne nie len najlepšími mechanickými klávesami, ale celou ponukou, z ktorej si vyberie naozaj každý.


Genius Imperator
Začíname od najjednoduchších modelov. Ak chcete svoje hranie povýšiť na vyššiu úroveň, no nechcete do klávesnice mnoho investovať, tak pre vás je určená dvojica herných klávesníc značky Genius. Obe ponúkajú zaujímavý dizajn, klávesnica Imperator však smeruje pre náročnejších. Okrem dizajnu totiž pridáva aj multimediálne klávesy, rýchlu odozvu už 1ms, no hlavne 6 programovateľných klávesov, ktoré umožňujú naprogramovať až 18 makier. Nastavenia klávesnice môžete jednoducho meniť a pohodlná podložka pre zápästie zabezpečí vaše pohodlie. Klávesnicu nájdete aj vo verzii PRO s niekoľkými vylepšeniami.
Viac o produkte.


Zalman ZM-K500

Ďalším zaujímavým riešením pre menej náročných hráčov môže byť klávesnica od populárneho výrobcu Zalman. V jednoduchom a elegantnom riešení ponúka základ toho, čo k hraniu a práci s počítačom môžete potrebovať. Kombinácia čiernej s červenou nemôže zlyhať a tak táto klávesnica zaujme na prvý pohľad. Síce neobsahuje numerickú časť, ale ponúka 5 multifunkčných klávesov a je navrhnutá na extrémnu výdrž. Garantuje životnosť až 20 miliónov stlačení.  Viac o produkte.


GIGABYTE K8100 AIVIA a GIGABYTE Osmium
Medzi ostrieľané značky patrí aj GIGABYTE, aj keď medzi klávesnicami by ste toto meno pravdepodobne nečakali. V ponuke majú hneď dva modely. Prvý Aivia, je určený pre menej náročných hráčov. Zaujme však dizajnom, ktorému dominuje príťažlivá čierna. Modré LED podsvietenie však dodá neopakovateľné kúzlo a celá klávesnica tak vyzerá doslova cool. Multimédiá môžete ovládať dotykovým panelom a a do internej pamäti 512MB môžete uložiť až 100 makier. Disponuje vylepšenou ergonómiou a 3 úrovňami tuhosti klávesov.  Viac o produkte.Osmium mieri vyššie. Eleganciu nahrádza agresivitou, ktorá priam túži po tom, aby vám umožnila trhať súperov v stratégiách, RPG aj akčných hrách. Modré regulovateľné podsvietenie vám zabezpečí výborný zážitok aj pri zníženom osvetlení. Klávesnica vydrží až 50 miliónov úderov, ponúka mechanické spínače a kompletné fungovanie anti-ghostingu. Určite oceníte aj eguláciu hlasitosti, USB 3.0 port, audio konektory či odopínateľnú opierku dlaní.  Viac o produkte.CoolerMaster STORM Quickfire

Biznis herných klávesníc sa rozrástol o niekoľko zvučných mien. Ďalším značkovým výrobcom príslušenstva, ktorý prešiel na tento trh je CoolerMaster. V modlei Quickfire TK kombinuje spoľahlivosť s bohatými možnosťami. Klávesnica je vybavená mechanickými spínačmi Cherry MX Brown, ktoré kladú odpor ekvivalentný 40g. Pri zachovaní kompaktných rozmerov obsahuje multimediálne funkcie a ponúka možnosť prepínať medzi režimom, ktorý reaguje na maximálne 6 stlačení súčasne a režimom bez obmedzení. Ďalej ponúka 5 úrovní podsvietenia v troch módoch. Klávesnicu nájdete v dvoch čiernych prevedeniach: s bielym a červeným podsvietením.  Viac o produkte.

ROCCAT ARVO a ROCCAT ISKU
Dostávame sa k tomu najlepšiemu. Medzi najlepšie značky patrí Roccat. V našej ponuke môžete pod touto značkou nájsť 3 modely klávesníc. Jednoduchším modelom je Arvo. Kompaktné rozmery, no možnosti bez obmedzení. Ide o prvú klávesnicu, ktorá ponúka herný systém integrovaný do numerických a jedinečných "palcových" kláves. Týmto trom extra klávesom možno priradiť makrá alebo praktické funkcie časovača, ktoré nemožno nájsť na žiadnej inej klávesnici na svete. Šesť podsvietených kláves, dokonalé vyváženie a výborná odolnosť sú ďalšími výhodami.  Viac o produkte.

Roccat Isku sú klávesnice stvorené pre dominanciu. Ohromný dizajn a pokročilé herné technológie vám ju zabezpečia. V zástupe unikátnych funkcií nájdete napríklad Roccat Voice, Roccat Talk, Macro Life! Recording pre prácu s makrami. Môžete naprogramovať až neuveriteľných 500 akcií pre každé zo 180 makier. Roccat Timer zas umožňuje zvukové odpočítavanie. Klávesnica je vyrobená pre dokonalú spoluprácu so špičkovými myškami Roccat. Ľadovo modré podsvietenie, dokonalý povrch a rýchla odozva vďaka 1000Hz polling rate si vás hneď získajú. Klávesnicu nájdete aj v FX vyhotovení s niekoľkými vylepšeniami, ktorá sa tak zaraďuje medzi to naj na trhu.  Viac o produkte.

Razer ARCTOSA a Razer BlackWidow
Najširšie zastúpenie v našom portfóliu majú klávesnice značky Razer, ktorá je medzi hráčmi snáď najobľúbenejšia a najvyhľadávanejšia. Rôzne modely, rôzne vlastnosti, rôzne vyhotovenia a hlavne rôzne cenové hladiny, aby si mohol vybrať každý au z toho najlepšieho. Klávesnica Arctosa vyniká dizajnom a vyhotovením. Nízka konštrukcia kláves s technológiou Hyperesponse umožní pohodlné stláčanie, klávesnica ďalej ponúka plne programovateľné tlačidlá s makro funkciou, prístupné multimediálne klávesy a 10 prispôsobiteľných softvérových profilov s prepínaním počas hry.  Viac o produkte.


BlackWidow je celá rada klávesníc, ktoré pokrývajú ako jednoduchšie modely, tak aj tie najlepšie. Mechanické klávesy s odporom na úrovni 50g a vzdialenosťou stlačenia 2mm vám dajú pocítiť nový zážitok z klávesnice. Plne programovateľné klávesy s možnosťou záznamu makier počas hry ešte viac povýšia váš herný zážitok. Nad konkurenciu však tieto klávesnice dostáva softvér Razer Synapse 2.0, ktorý okrem iného umožňuje aj synchronizácie s Cloudom. Okrem základnej verzie v našej ponuke nájdete verzie Expert, Ultimate a Ultimate obrandovanú hrou Dragon Age 2 v zberateľskej edícii.
Viac o produkte.Logitech G710
Odborníci aj hráči sa zhodujú na tom, že práve táto klávesnica je tým najlepším, čo máte možnosť na trhu nájsť. Perfektné mechanické spínače, vynikajúce funkcie a vysoká odolnosť vynahrádzajú pomerne strohý dizajn. Jednoducho môžete vytvárať makrá aj počas hrania vďaka prístupným G a M klávesom. Jednoduché podsvietenie a ovládanie multimediálnych funkcií určite oceníte. Rovnako tak aj USB port. Tomu najlepšiemu však zodpovedá aj cena.
Viac o produkte.Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články