Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Vy nakupujete, my odmeňujeme (03.06.2013)

Notebook alebo tablet?

Zvažujete kúpu nového notebooku alebo chcete radšej ísť s dobou a plánujete tablet? Každé zariadenie má svoje výhody. A čo tak skúsiť notebook a tablet v jednom? Notebooky predstavujú výkonnosť, širokú paletu funkcionalít a odolnosť, zatiaľ, čo v tablete nájdete väčšiu flexibilitu, mobilitu a slobodu. Pri možnostiach, aké súčasný trh ponúka, je niekedy ťažké rozhodnúť sa, kam svoj rozpočet investovať. Záleží najmä na tom, ako primárne budete zariadenie používať.

Využite špeciálnu ponuku  zariadení s  operačným systémom Windows 8,  ktoré rušia presne vymedzené hranice medzi prácou a zábavou a prinášajú nový spôsob ich prepojenia do jedného užitočného a  príjemného zážitku. Nové grafické prostredie Windows 8, založené na dynamických dlaždiciach známych už zo smartfónu Windows Phone, je mimoriadne prehľadné, intuitívne a najmä prispôsobivé. Môžete ho ovládať cez dotykový displej, myš aj klávesnicu a prechádzať medzi týmito spôsobmi ovládania či ich rôzne kombinovať. Súčasťou systému je aj Windows Obchod, ktorý ponúka veľké množstvo zaujímavých a užitočných aplikácií zo Slovenska, aj zo sveta.


Špeciálna ponuka s darčekom zadarmo.

Od 3.júna 2013 môžete využiť špeciálnu ponuku, v rámci ktorej pri kúpe jedného z cool zariadení s Windows 8 dostanete navyše aj praktický darček.

Pri kúpe štýlového ultrabooku Lenovo IdeaPad Yoga 13 s dotykovým preklopiteľným displejom vám pribalíme aj súpravu slúchadiel Lenovo.

Ku notebooku HP ENVY x2, z ktorého za pár sekúnd spravíte tablet, dostanete zase praktický batoh na notebook značky HP.
Ak sa rozhodnete pre tablet ASUS VivoTab ME400C s klávesnicou, dostanete k nemu ako bonus aj obal s bluetooth klávesnicou na toto zariadenie.
Akcia na všetky tri zariadenia trvá do 31. júla 2013, prípadne do vypredania zásob. Viac o tejto akcii nájdete tu.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články