Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Vy nakupujete, my odmeňujeme (03.06.2013)

Notebook alebo tablet?

Zvažujete kúpu nového notebooku alebo chcete radšej ísť s dobou a plánujete tablet? Každé zariadenie má svoje výhody. A čo tak skúsiť notebook a tablet v jednom? Notebooky predstavujú výkonnosť, širokú paletu funkcionalít a odolnosť, zatiaľ, čo v tablete nájdete väčšiu flexibilitu, mobilitu a slobodu. Pri možnostiach, aké súčasný trh ponúka, je niekedy ťažké rozhodnúť sa, kam svoj rozpočet investovať. Záleží najmä na tom, ako primárne budete zariadenie používať.

Využite špeciálnu ponuku  zariadení s  operačným systémom Windows 8,  ktoré rušia presne vymedzené hranice medzi prácou a zábavou a prinášajú nový spôsob ich prepojenia do jedného užitočného a  príjemného zážitku. Nové grafické prostredie Windows 8, založené na dynamických dlaždiciach známych už zo smartfónu Windows Phone, je mimoriadne prehľadné, intuitívne a najmä prispôsobivé. Môžete ho ovládať cez dotykový displej, myš aj klávesnicu a prechádzať medzi týmito spôsobmi ovládania či ich rôzne kombinovať. Súčasťou systému je aj Windows Obchod, ktorý ponúka veľké množstvo zaujímavých a užitočných aplikácií zo Slovenska, aj zo sveta.


Špeciálna ponuka s darčekom zadarmo.

Od 3.júna 2013 môžete využiť špeciálnu ponuku, v rámci ktorej pri kúpe jedného z cool zariadení s Windows 8 dostanete navyše aj praktický darček.

Pri kúpe štýlového ultrabooku Lenovo IdeaPad Yoga 13 s dotykovým preklopiteľným displejom vám pribalíme aj súpravu slúchadiel Lenovo.

Ku notebooku HP ENVY x2, z ktorého za pár sekúnd spravíte tablet, dostanete zase praktický batoh na notebook značky HP.
Ak sa rozhodnete pre tablet ASUS VivoTab ME400C s klávesnicou, dostanete k nemu ako bonus aj obal s bluetooth klávesnicou na toto zariadenie.
Akcia na všetky tri zariadenia trvá do 31. júla 2013, prípadne do vypredania zásob. Viac o tejto akcii nájdete tu.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články