Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Viete, ktorý tablet je najväčším prekvapením tejto jesene? My áno :) (04.09.2013)

Chcete počas tejto jesene spraviť radosť sebe alebo niekomu blízkemu? V tom prípade pre vás máme jeden menší tip. Prichádza novinka na poli tabletov ASUS MeMO Pad HD 7 a jedná sa o veľký hit tejto jesene. Ak sa preň rozhodnete, tak to rozhodne nebude krok zlým smerom. V čom sa skrýva jeho potenciál?

Jeho úspech tkvie najmä v tom, že vám celý svet vkladá priamo do rúk a to navyše v príjemnom a elegantnom prevedení a špičkovom a štýlovom vyhotovení. Sedem palcov krásne sadne do rúk a už ho z nich nebudete chcieť pustiť. S hrúbkou len niečo málo cez 10mm a hmotnosťou len 320 gramov sa jedná o neuveriteľne prenosného pomocníka, ktorý pasuje ako do zadného vrecka nohavíc, tak aj do elegantného puzdra. Nič vám nebude brániť mať ASUS MeMO Pad HD 7 kedykoľvek so sebou a užívať si jeho možnosti.Asus MeMO Pad HD 7 je neuveriteľne všestranný a univerzálny. Vyberie si každý, dizajn spĺňa tie najprísnejšie kritériá a aby vám tablet dokonale padol do oka, tak si môžete vybrať aj jedno zo štýlových farebných vyhotovení. Dokážete si skvele poradiť s prezeraním webu, chatovaním s priateľmi, zabávaním sa pri hrách a samozrejme špičkových multimédiách. Vďaka multdotykovému displeju je zážitok lepší ako predtým.

Kvalitný 7" displej s LED podsvietením a IPS panelom je samozrejmosťou. Mimo všetku konkurenciu sa však vymykajú zvukové zážitky, ktoré tento tablet dokáže sprostredkovať. Základom sú duálne stereo reproduktory pre najlepší zvukový dojem. Ten ešte vylepšuje aplikácia Maxx Audio. Technológia využíva sofistikované spracovanie zvuku od spoločnosti Wawes, ktorá získala technologické ocenenie Technical GRAMMY Award®, za neuveriteľnú kvalitu zvuku pre smartfóny a tablety.
Zažite tie najlepšie hry. Vďaka výkonnému štvorjadrovému procesoru a integrovanému grafickému čipu hry pobežia plynule a potešia aj oko. Celkové špecifikácie ešte dopĺňa aj 1GB RAM, 16GB úložného priestoru s možnosťou rozšíriť pomocou pamäťovej karty až o 32GB. Navyše na 1 rok dostanete prístup k 16 GB ASUS WebStorage v Cloude. Nechýbajú široké možnosti komunikácie, či dve kamery po fotografovanie a komunikáciu.

To všetko vás určite poteší, ale sú to len čiastkové dôvody toho, prečo sa z Asus MeMO Pad HD stal hit tejto jesene. Aj napriek skutočne širokým možnostiam vám batéria tabletu vydrží až 10 hodín štandardnej prevádzky. Ale to najlepšie sme si nechali na záver. Tento tablet si vás získa aj svojou skvelou cenou. Za 149€ jednoducho lepšiu ponuku nenájdete.   

Tento jedinečný tablet nájdete na našom e-shope a vo všetkých predajniach SHARK.


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články