Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Veľká rozdávačka PC hier práve začala. Nastal čas na skutočný herný upgrade. (10.09.2014)

Keď už si domov kupujete nové herné železo, bola by obrovská škoda, keby ste ho hneď po zapojení nemali ani čím odskúšať. Ideálne nejakou horúcou novinkou, ktorá vás zabaví, ponúkne výbornú hrateľnosť a navyše aj poriadne preverí, čo ste si to domov vôbec priniesli. A nezáleží na tom, či si domov beriete celý nový herne zameraný PC, alebo si radi veci skladáte sami, či robíte upgrade a domov si nesiete novú výkonnú grafickú kartu. V oboch prípadoch by ste mali mať možnosť to všetko hneď prevetrať.

A vlastne aj hneď môžete. Vďaka promo akciách dvoch najväčších výrobcov grafických kariet na trhu – Nvidia a AMD – dostanete ku každej novej grafickej karte jednu alebo dokonca viac herných peciek, ktoré si môžete doma rovno užiť. A to vo vysokej kvalite, vo vysokom rozlíšení a aj napriek tomu, že ide o horúce novinky, tak bez trhania a iných nepríjemných problémov. Po akých hrách sa teda pri kúpe novej grafickej karty môžete obzerať?


NVIDIA rozdáva Borderlands: The Pre-Sequel
Akcia grafických kariet značky Nvidia sa sústredí na herne zamerané modely, konkrétne sú to karty Nvidia GeForce GTX 770, 780, 780 Ti a nechýba ani monštrózne výkonný TITAN BLACK. Ku týmto grafickým kartám dostanete Steam kód na stiahnutie digitálnej verzie kooperatívnej multiplayerovky Borderlands: The Pre-Sequel. Tá nadväzuje na populárnu sériu a kombinuje v sebe prvky akcie, RPG s komixovou grafikou. Navyše príbehom nás zavedie pred a po druhú časť súčasne, vďaka čomu určite ponúkne zaujímavý pohľad na známe postavy a herný svet. Akciové grafiky nájdete tu.
AMD nešetrí a rozširuje
Nová ponuka AMD Never Settle: Space Edition je bohatšia, avšak aj zložitejšia a v tomto prípade už záleží od konkrétneho modelu karty, ktorý si vyberiete. Takto svoju ponuku AMD delí do niekoľkých tried a v každej si môžete vybrať určitý počet hier z aktuálne dostupného zoznamu, v ktorom nájdete aj také očakávané hity ako Star Citizen či Alien: Isolation.

3 HRY už od R9 270
Najvyššou triedou je AMD GOLD, pod ktorú spadajú všetky Radeon R9 modely, od R9 270 až po R9 295X2. Zákazníci s týmito kartami si môžu vybrať 3 ľubovoľné hry z ponuky až 23 samostatných titulov a 6 indie balíkov. Okrem už spomínaných hier Star Citizen a Alien: Isolation tu nájdete aj tituly ako Thief, Tomb Raider, Alan Wake, Sleeping Dogs a mnohé ďalšie.

Akciové grafiky nájdete tu.

2 HRY k všetkým od R9 260
Strednou cestou je AMD SILVER, ktorý aj zodpovedá grafickým kartám strednej triedy a teda sa ponuka vzťahuje na modely Radeon R7 od 260 po 265. Zákazníci s týmito kartami si môžu vybrať dve ľubovoľné hry z ponuky 22 titulov a 6 indie balíčkov. Ponuka tejto triedy je prakticky totožná so zlatou, avšak môžete si vybrať o jednu hru menej a v zozname chýba Alien: Isolation.
Akciové grafiky nájdete tu.

1 HRA k všetkým R7 240 a 250
Najnižšiu triedu Radeon kariet pokrýva ponuka AMD BRONZE, pod ktorú spadajú modely Radeon R7 od 240 po 250X. Ak si kúpite takúto kartu, môžete si vybrať jednu ľubovoľnú hru z ponuky 12 titulov a 6 indie balíčkov. Aj keď v tejto ponuke chýbajú tie najnovšie tituly, rozhodne si je z čoho vyberať. Nechýba tu napríklad DiRT 3, Alan Wake, séria Darksiders a ďalšie.
Akciové grafiky nájdete tu.

1 HRA k vybraným AMD Kaveri procesorom
Na svoje si však prídu aj zákazníci, ktorí si kúpia nové AMD KAVERI A10 procesory s výkonným grafickým riešením Radeon. Môžu si totiž vybrať jeden z trojice kvalitných titulov: Sniper Elite 3, Murdered: Soul Suspect alebo Thief. Akcia sa zaťiaľ vzťahuje na modely AMD A10-7700K, A10-7800 a A10-7850K.
Akciové AMD CPU nájdete tu.

Super BUNDLE k herným PC "Shark for Gamers"
Navyše nezabúdajte na to, že balík hier dostanete zadarmo aj v prípade, že si kúpite jeden z našich herných PC, ktoré sú označené SHARK For GAMERS. Konkrétne sú to vyladené a nami testované zostavy SHARK Storm III a SHARK Thunder I, ktorých úlohou je ponúknuť čo najlepší pomer ceny a výkonu. Ako darček k nim navyše okrem balíčka vybraných hier dostanete aj naše tričko "SHARK For GAMERS". Tak čo, s ktorou hernou peckou strávite jesenné večery?

Akciové SHARK počítače nájdete tu.Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články