Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Toshiba Satellite U920t ponúka to najlepšie z oboch svetov (07.01.2013)

Spoločnosť Toshiba predstavila nový konvertibilný Ultrabook Satellite U920t. Jednoduchosť použitia
a výkon notebooku spája s okamžitým prebudením a použiteľnosťou tabletu. Dotykový displej s uhlopriečkou 12,5" sa jednoducho transformuje z notebooku do
formátu tabletu. Satellite U920t je novou alternatívou pre používateľov, ktorí chcú univerzálny mobilný počítač v extrémne kompaktnom tele.

Ponúka to najlepšie z oboch svetov
Pre konzumáciu obsahu môže byť konvertibilný Ultrabook prevádzkovaný v režime tabletu pre optimalne využitie Windows 8, zatiaľ čo pre vytváranie obsahu a pre úlohy ktoré vyžadujú viac písania bude vítaným riešením režim notebooku. Vďaka partnerstvu so spoločnosťou Intel je model U920t vybavený senzorom Intel Solution Sensor® ktorý sleduje stavy prostredia veličinami akou je akcelerácia, magnetické ložisko, uhlová rýchlosť alebo intenzita okolitého osvetlenia. Okrem toho sa Satellite U920t spustí v priebehu niekoľkých sekúnd a umožňuje rýchle prebudenie.

HP Envy 6 Ultrabook

HP Envy 6 Ultrabook Všetko o displeji
Tento všestranný hybrid je založený na inovatívnej konštrukcii displeja. Tá umožňuje rýchlu, jednoduchú premenu notebooku na tablet. Uhlopriečka 31,8 cm (12,5 "), dotyková obrazovka so snímaním až desiatich prstov súčasne, LED podsvietením a širokými pozorovacími uhlami má kvalitné zobrazenie soa sýtymi farbami. Displej je chránený proti poškriabaniu sklom Corning® Gorilla® Glass, ktoré je navyše potiahnuté vrstvou zabraňujúcou zachytávanie odtlačkov prstov.

Skvelý dizajn a vysoký výkon
Satellite U920t sa pýši treťou generáciou procesorov Intel® pre Ultrabooky a najnovšou grafikou Intel® HD Graphics 4000. Ľahko tak zvládne aj zložité výpočtové úlohy. Zabudovaný SSD disk s kapacitou až 256 GB a obzvlášť vysokou prenosovou rýchlosťou je ideálny pre prácu na cestách. SSD disk neprodukuje hluk ani teplo, je vysoko odolný proti nárazom a je tiež veľmi energeticky úsporný.

 
Malý veľkosťou, veľký konektivitou

Malý, tenký a ľahký Satellite U920t je osadený plnohodnotnými portami, ako je HDMI®, dvojica USB 3.0 portov a čítačka SD
kariet. Vybavený je tiež rozhraniami WLAN a Bluetooth® 4.0 pre rýchly bezdrôtový prístup k sieťam a pripojenie periférií. Podpora technológie Intel® Wireless Display umožňuje bezdrôtové streamovanie akéhokoľvek obsahu na veľkú obrazovku kompatibilného televízora. Konvertibilný Ultrabook má zabudované dve kamery: prednú VGA s 1Mpx čipom a senzorom okolitého osvetlenia a druhú 3Mpx s automatickým zaostrovaním na zadnej strane. Jeden z USB portov navyše podporuje funkciu Sleep-and-Charge pre nabíjanie pripojeného smartfónu, MP3 prehrávača alebo inej prenosnej elektroniky aj keď je Ultrabook vypnutý.

Elegantné horčíkové šasi
Satellite U920t kombinuje strieborne zafarbené povrchové materiály z horčíkovej zliatiny s vysoko-kvalitnými prvkami na opierkach dlaní. Spodná časť je napoly hnedá s povrchom pretkaným textúrou. Klávesnica s matnými čiernymi dlaždicovými tlačidlami a LED podsvietením už len zvýrazňuje vydarený dizajn tohto konvertibilného Ultrabooku.

Aktuálna ponuka Toshiba Satellite U920t

HP Envy 6 Ultrabook Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články