Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Toshiba a SHARK ponúkaju notebook s Windows 8.1 za 299EUR. Ušetríte takmer 1/4 ceny... (22.03.2014)

Výhodnejšie to už nebude. Notebooky Toshiba Satellite C50 a Toshiba Satellite C55 teraz u nás nájdete so zľavou 100 eur, vďaka čomu sa dostali na cenovú úroveň, ktorej jednoducho nemôžete odolať. Kvalitný a výhodný notebook od svetového výrobcu tak môžete získať už za 299 € a to rovno aj s operačným systémom Windows 8.1 v 64-bitovej verzii.

Ušetríte až štvrtinu ceny. Výsledok je celkom jednoznačný – tieto modely notebookov Toshiba Satellite z našej ponuky sú najlacnejšími notebookmi s operačným systémom Windows 8.1 na trhu! Elegantný a hlavne účelný pracovný nástroj bez príplatku aj jednoduchý spoločník pre voľné chvíle. Ak viac ku šťastiu nepotrebujete, tieto notebooky dokonale splnia každú vašu požiadavku. A pritom sa vôbec nemusíte obmedzovať. Nízka cena totiž automaticky neznamená nízku kvalitu.

Štýlové a kvalitné prevedenie vyzerá dobre a je odolné voči všetkým vplyvom každodenného používania. Štandardná 15,6-palcová veľkosť dobre padne do rúk, no taktiež aj do ruksaka, takže je notebook výborným riešením pre študentov. Rozmery a nízka hmotnosť len niečo málo cez 2 kg zaručujú, že ich prenášanie a aj práca na cestách sú hračkou. Štvorčlánková batéria dokáže notebook poháňať až 3 a pol hodiny, aj dlhšiu cestu vlakom si tak viete spestriť obľúbeným filmom alebo seriálom. Navyše si môžete vybrať z dvoch farebných prevedení, bielej a čiernej farby.

Notebooky sú vybavené novým dvojjadrovým procesorom Intel® Celeron® N2820 s Burst frekvenciou až 2,39 GHz, ktoré stále poskytujú dostatok výkonu na každodennú prácu a taktiež aj na multimédiá, či jednoduchšie hry. Integrovaná grafická karta Intel® HD si poradí s casual hraním. Notebookom nechýba ani 4 GB RAM, 500 GB pevný disk a dvojvrstvová optická mechanika DVD±RW. Samozrejmosťou sú aj všetky dostupné možnosti konektivity, všetky dôležité porty, HD webkamera, kvalitný zvuk vďaka technológii DTS® Sound, či čítačka pamäťových kariet 6 v 1.

Kvalita nikdy nebola dostupnejšia. S notebookmi Toshiba Satellite z našej ponuky nie len ušetríte, ale taktiež získate vynikajúci pracovný nástroj a spoločníka pre voľné chvíle v jednom. Kúpiť teraz.

Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články