Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Teraz alebo Nikdy - prinášame vám VEĽKE ZNÍŽENIE CIEN notebookov Lenovo... (16.03.2014)

Kvalitné notebooky nikdy neboli prístupnejšie. Tie najznámejšie a najpopulárnejšie z modelov značky Lenovo teraz môžete kúpiť s výraznou zľavou a to je už ponuka, ktorej sa jednoducho nehovorí nie. Zľavy v našom výpredaji sa šplhajú až cez hranicu 100 eur a z bohatej ponuky si dokáže vybrať naozaj každý.


Yoga 11 s zľavou 130€
Môžete siahnuť po populárnej konvertibilnej Yoge, ktorú teraz kúpite výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Štyri jedinečné režimy používania sa prispôsobia vám a vašim potrebám. Displej môžete otočiť až o 360° a z ľahko prenosného notebooku tak razom spravíte tablet vhodný na sledovanie filmov na cestách. Ovládanie dotykom je rýchle a intuitívne, operačný systém Windows 8 a pevný disk SSD sú piliermi, na ktorých stavia bleskový chod celého zariadenia. Lenovo IdeaPad Yoga 11s môžete získať už od 579€.

Herný Y so zľavou 110€
Na svoje si prídu aj nároční hráči. Za bezkonkurenčnú cenu ponúkame aj nadupaný herný notebook Lenovo IdeaPa Y510 v dvoch modeloch. Už od 899€ môžete mať doma nový herný stroj, ktorý si hravo poradí aj s tými najhorúcejšími hernými hitmi. Výkonný štvorjadrový procesor Intel® Core™ i7-4700MQ štvrtej generácie poskytuje dostatok výkonu a notebook je optimalizovaný na hranie po každej stránke. Tí najnáročnejší si dokonca môžu vybrať aj model s dvomi grafickými kartami zapojenými v režime SLI. Hrajte výkonne a štýlovo s notebookmi Y510.


All in One B350 Touch so zľavou 100€
Ideálnym kancelárskym nástrojom, ktorý dokonale reprezentuje imidž úspešnej firmy, je All-in-One zariadenie Lenovo IdeaCentre B350 Touch. Už za 819€ môžete získať výborný pracovný nástroj, ktorý sa však osvedčí aj doma v obývačke a to pri menej náročných hrách a taktiež aj v multimédiách. Jeho dominantou je veľký a prehľadný displej s Full HD rozlíšením a podporou dotykového ovládania. Určite oceníte aj výkonný štvorjadrový procesor Intel® Core™ i5-4440S, obstojnú grafickú kartu a taktiež dostatok úložného priestoru ako na prácu, tak aj hry a obľúbené filmy a seriály.

S210 a Flex 10 so zľavou až 80
Na pracovné nasadenie sú pripravení malí veľkí pracanti Lenovo IdeaPad S210 a IdeaPad FLEX 10, za ktoré teraz v akcii dáte len zhruba tri stovky. Jednoduché, šikovné a prenosné. Také sú tieto notebooky, s ktorými vám práca pôjde od ruky. Vďaka dotykovej obrazovke môžete pracovať aj bez použitia myšky či touchpadu. Sú vybavené dvojjadrovými procesormi, takže popri práci sa môžete zabaviť aj s multimédiami. Cenovo sú tieto modely dostupné skutočne pre každého.


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články