Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Spoločnosť Dell uviedla na trh novú sériu notebookov Inspiron 15R-5558. Vyberať je naozaj z čoho... (19.06.2015)

Spoločnosť Dell na náš trh priniesla zaujímavú novinku. Má síce len zopár tvárí, no obrovské množstvo možností, z ktorých si môžete vyberať. Nové notebooky Dell Inspiron 15R totiž prichádzajú v takých konfiguráciách a vyhotoveniach, z ktorých si vyberie presne podľa svojej chuti už naozaj každý.

S každou značkou sa nám niečo asociuje. Niekedy je to založené na reklame, referenciách od známych, najčastejšie na vlastných skúsenostiach. Keď takúto značku vidíme, ihneď si k nej vieme priradiť vlastnosti, ktoré s ňou máme spojené. Dobrým príkladom môže byť Dell, čo je spoločnosť, ktorá na trhu s výpočtovou technikou funguje už veľmi dlho. A za tú dobu si získala výborný kredit medzi zákazníkmi, ktorí si ju spájajú najmú s kvalitou. A presne o tú ide aj v prípade noviniek DELL Inspiron 15R-5558.


Tie stávajú na niekoľkých základných pilieroch, pričom hneď prvým z nich je až neuveriteľná šírka ponuky. Na trh totiž prichádza niekoľko desiatok modelov, no stále je to prakticky ten istý notebook. Prečo teda toľko rôznych modelov? Líšia sa farebne, konfiguráciami a aj cenovým rozmedzím, takže Dell takto chce zaručiť, aby si spomedzi ich noviniek vybral naozaj každý. Môžete si vybrať elegantné čierne, metalické alebo biele vyhotovenie, matné aj lesklé, no taktiež aj živšie farby ako červená alebo modrá, je to len na vás. Všetky sú vyhotovené z kvalitných materiálov, sú pevné a oslovia aj úzkym profilom len málo cez 2cm. Tomu zodpovedá aj hmotnosť len zhruba 2,3kg.

Taktiež si môžete vybrať model, ktorý presne vyhovie vašim potrebám a finančným možnostiam. Potrebujete bežný pracovný notebook na základné činnosti, ktorý by vám nezruinoval peňaženku? Nie je to žiaden problém a vyberiete si. Rovnako však môžete siahnuť po výkonnejších modeloch, ktoré si poradia s multimédiami a aj nejakými hrami. a nechýba ani niečo medzi tým.
Všetky konfigurácie sú vybavené kvalitnými komponentmi a modernými procesormi v skutočne širokom spektre. Narazíte tu na dvojjadrové procesory Intel, od Core i3 až po Core i7. Kým nižšie modely spoliehajú na integrované grafické riešenie, ktoré na bežné používanie stačí, tie vyššie už obsahujú dedikované grafické karty GeForce. Jednotlivé konfigurácie ponúkajú pamäť v rozmedzí od 4GB až do 16GB a taktiež pevné disky až do 2TB.Všetky modely ponúkajú 15,6" displej a to buď s HD alebo v prípade vyšších modelov aj Full HD rozlíšením. Všetky však ponúkajú WLED podsvietenie pre kvalitný obrazový zážitok. Rovnako tu nájdete aj stereo reproduktory s technológiou Waves MaxxAudio, HD webkameru, všetky dnes samozrejmé porty, Wi-Fi podporujúce štandard ac, čítačku pamäťových kariet a optickú mechaniku. O pohodlie pri práci sa postará rozmerná a ergonomická klávesnica, ktorá obsahuje plnohodnotnú numerickú časť a osloví aj jemným podsvietením klávesnice, aby ste vedeli pohodlne pracovať aj po tme.

A netreba zabúdať ani na špičkové služby Dell. S modelmi DELL Inspiron 15R-5558 môžete počítať aj s dvojročnou Next Business Day On-Site Service zárukou, ktorá sa stará o bezstarostné riešenie vašich problémov. Ak by došlo k závade, táto online služba vám zabezpečí bezproblémový servis systému aj komponentov, pričom flexibilne reaguje na vaše podmienky a možnosti.


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články