Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

SHARK Touch & Try Roadshow sa presúva do Bratislavy (01.05.2014)

Shark v spolupráci so spoločnosťou Intel pripravili Touch and Try Road Show 2014 pre všetkých fanúšikov výpočtovej techniky. Počas štyroch víkendov môžu návštevníci štyroch najväčších nákupných centier na Slovensku navštíviť moderný veľkoplošný stánok, kde na nich čaká možnosť osobne si vyskúšať viac ako 10 konvertibilných zariadení od renomovaných svetových výrobcov, ktoré v sebe kombinujú flexibilitu tabletu a produktivitu ultrabooku. Zároveň si budete môcť otestovať najnovšie tablety a Ultrabooky z dotykovým displejom.

Každý sa tak na vlastnej koži môže zoznámiť s novinkami a trendami na trhu výpočtovej techniky. Školený personál predstaví najnovšie zariadenia od spoločností ako Dell, Asus, Acer, Lenovo, Toshiba a HP, ktoré sú vybavené modernými technológiami z dielne Intelu. Nechýbajú medzi nimi ani populárne konvertibilné zariadenia ako
Lenovo Yoga 2 Pro, Asus Transformer Book T100 a T300, HP EliteBook Revolve 810, Dell XPS Duo 12, či nový HP Pavilion X360 a Lenovo IdeaPad Miix 2 10.
Priamo na mieste môžu návštevníci využiť aj rôzne akciové ponuky a zľavové kupóny pre vybrané produkty, ktoré tak v rámci Road Show môžu získať výhodnejšie ako kedykoľvek predtým.Shark predstavuje roky tradície a skúseností v oblasti predaja výpočtovej techniky, za ktoré sa prepracoval medzi špičku v tejto oblasti na slovenskom trhu. Intel je zas spoločnosť, ktorá za má za sebou mnoho technologických míľnikov a dodnes je lídrom na trhu v oblasti výpočtových technológií. Spoločne prinášajú prehľad toho najmodernejšieho od svetoznámych výrobcov.

Shark Intel Touch and Try Road Show 2014 sa uskutoční v týchto mestách:

5-6. Apríla – Žilina Obchodné centrum Aupark
12. apríla – Bratislava Výstava Notebook EXPO
3-4. Mája – Bratislava Obchodné centrum Avion
10-11. mája – Bratislava Obchodné centrum Aupark
12-13. mája – Bratislava Obchodné centrum Polus

Tešíme sa na vás :)
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články