Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

SHARK priniesol prvú verejnú prednášku Windows 8 (24.02.2013)

Predstavené bolo úplne nové a jedinečné užívateľské rozhranie Metro UI, základy práce v ňom, nové funkcie operačného systému a ukázali sme vám, že operačný systém nemusíte ovládať len tradične klávesnicou a myškou, ale teraz už aj dotykom. Praktické ukážky práce s novým operačným systémom Windows 8 zas predviedli tipy a triky, vďaka ktorým sa so systémom okamžite zžijete a práca vám pôjde od ruky.

Na výber boli dva termíny v priebehu dňa, pričom každého sa mohla zúčastniť tridsiatka záujemcov a to úplne bezplatne. Účastníci sa mohli prihlasovať prostredníctvom registračného formulára na našej internetovej stránke spoločnosti Sharku. Prvá prednáška Windows 8 tak zožala úspech a my dúfame, že niečo nové dala každému, kto sa rozhodol venovať jej svoj čas. Kto ich však nestihol, tak nemusí zúfať. Pripravujeme pre vás aj ďalšie odborné prednášky.

Shark, to sú roky skúseností s predajom výpočtovej techniky, ktoré túto spoločnosť vyšvihli až na vedúce priečky na slovenskom trhu. Okrem internetového obchodu sa zaoberá aj predajom prostredníctvom kamenných predajní, ktoré ku svojej najväčšej spokojnosti môžete využiť aj ako odberné miesta internetových nákupov. Shark je špecialista na IT, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. 

Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články