Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


REVOLUČNÉ CENY - predstavujeme vám 3 notebooky, ktore nemajú konkurenciu (24.07.2014)

Cenové pecky od HP môžu byť nie len tým pravým darčekom pre vašich blízkych, ale mnoho zábavy si s nimi užijete aj vy sami. S trojicou cenovo dostupných modelov rozhodne nestúpite vedľa.

Horúce letné dní si môžete spríjemniť v chlade medzi štyrmi stenami, prípadne sa môžete vydať na cesty a pozrieť si kus sveta. Nech si už vyberiete ktorúkoľvek možnosť, teraz vám už nič nebude brániť, aby ste pri tom boli v spojení so svojimi blízkymi, či si chvíle spestrili obľúbenou zábavou. Ceny notebookov HP sme totiž stlačili až úplne dole. Doteraz ešte nikdy nebolo tak jednoduché kúpiť si nový notebook.


Revolučných 259€
Cenové pecky HP sme odštartovali vynikajúcou ponukou so zľavou až 70 eur. Model HP 250 G3 splní všetky základné funkcie, ktoré od notebooku očakávate. Môžete s ním cestovať, visieť celé hodiny na internete, sledovať obľúbené filmy a seriály a samozrejme sa hodí aj na bežnú a každodennú prácu. Je to len na vás. Nechýba mu ani moderný operačný systém Windows 8.1 a to všetko dostanete len za 259€.


Štandardná, no jednoduchá a elegantná konštrukcia je synonymom notebooku. Takto vyzerá asi v predstave každého z nás. Ponúka 15,6-palcový HD displej, veľkú klávesnicu aj s numerickou časťou a rozmerný touchpad, aby ste mohli s notebookom pracovať pohodlne. V jeho vnútri sa skrýva dvojjadrový Haswell procesor Intel Celeron N2830 s frekvenciou až 2,40GHz. Ten je doplnený integrovaným grafickým čipom, 4GB RAM a 500GB HDD. Notebooku nechýba ani optická mechanika, všetky potrebné rozhrania a na jedno nabitie vydrží 4 hodiny.
Pokračujeme štýlovou dvojicou s ešte výraznejšou zľavou – až 80 eur.
Stačí si len vybrať farbu a výborne vyzerajúci moderný notebook môže byť jednoducho váš. HP 15-r008 a HP 15-r001 sú akcioví súrodenci, ktorí sú totožní svojou konštrukciou aj výbavou, no odlišujú sa farebným vyhotovením. Môžete si vybrať príťažlivú červenú alebo elegantnú bielu, v oboch farbách však notebooky majú svoj štýl.


Podobne ako predchádzajúci model, aj tieto dva modely sú tradičné 15,6-palcové zariadenia bežnej konštrukcie. Sú však ľahko prenosné a potešia vás aj nízkou hmotnosťou len niečo málo cez 2kg. Nechýba HD webkamera s mikrofónom, aby ste mohli komunikovať s blízkymi, či všetky dnes bežné rozhrania a porty vrátane čítačky pamäťových kariet. O jeho chod po softvérovej stránke sa stará operačný systém Windows 8.1 v Bing edícii a po tej hardvérovej dvojjadrový Haswell procesor Intel Celeron N2830 spolu so 4GB RAM, integrovaným grafickým riešením Intel HD a 500GB pevný disk spolu s optickou mechanikou.
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články