Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Prvý notebook s 4K displejom - Toshiba predstavuje novú radu Satellite P50 a P50t (23.05.2014)

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH predstavuje nové notebooky Satellite P50 a P50t - ideálne pre tvorivých profesionálov a náročných multimediálnych nadšencov. Notebooky kombinujú mimoriadnu úroveň kvality obrazu v mobilnom zariadení a skutočne verné farby s prémiovými vlastnosťami pre mobilnú prácu aj zábavu. S možnosťou 4K displeja s rozlíšením 3840 x 2160 bodov je P50t prvým notebookom Toshiba s Ultra HD displejom. Satellite P50 ponúka alternatívne rozlíšenie Full HD (1920 x 1080 bodov). Prvý model s dotykovým displejom a K4 rozlíšením - Satellite P50t-B-108 - sa dostáva na náš trh už tento mesiac.Jedinečný obraz, optimalizované dotykové ovládanie
Displej notebooku P50t s uhlopriečkou 15,6“ a Ultra HD rozlíšením zobrazí každý detail s krištáľovou ostrosťou a presným farebným podaním. V porovnaní s Full HD televízorom obsahuje štvornásobné množstvo bodov. To predstavuje hodnotu 282 ppi (pixelov na palec), čo zaisťuje mimoriadne hladký obraz s ohromujúcou úrovňou detailov. Displej s takto vysokým rozlíšením a širokými pozorovacími uhlami je ako stvorený pre fotografov, grafikov a všetkých nadšencov, ktorí môžu popustiť uzdu svojej kreatívnej fantázii a pracovať odkiaľkoľvek na mimoriadnej profesionálnej úrovni.

Každý Ultra HD displej je individuálne kalibrovaný pomocou ChromaTune a certifikovaný Technicolor Color Certified. To je zárukou, že bude zobrazovať obraz so skutočne verným podaním s presným farebným gamutom. Okrem toho môžu používatelia individuálne spravovať farebný priestor, nastavovať možnosti gamutu displeja a všetko aplikovať na celý rad softvérových aplikácií s využitím predinštalovaného software ChromaTune. Výsledkom je skutočnosť, že všetko, čo uvidíte na displeji, sa prenesie presne podľa pôvodného zámeru na výslednú fotografiu a ďalšie snímky.

Tieto prémiové vlastnosti posúvajú tiež zábavné možnosti notebookov P50t na novú úroveň. Používatelia môžu ťažiť z desať bodového intuitívneho dotykového displeja, ktorý im poskytne prirodzený spôsob, ako ovládať všetky možnosti Windows 8.1 a ďalšie dotykové aplikácie. Špeciálny povrch proti odtlačkom prstov zabraňuje zachytávaniu nežiaducich stôp na displeji a jeho bezrámové prevedenie ešte umocňuje zážitok z ovládania. Pre lepšiu reakciu bola zvýšená aj dotyková citlivosť.

Čistý výkon
Procesory Intel® 4. generácie Quad-Core™ Core i7 prepožičiavajú notebookom Satellite P50 a P50t výkon, ktorý hravo zvládne aj najnáročnejšie úlohy - a to aj v prípade, kedy budete spracovávať mnoho aplikácií naraz. Pre vytváranie, úpravu a prezeranie veľkých mediálnych súborov a dokonalý zážitok pri hraní náročných hier sú notebooky P50 a P50t doplnené grafickou kartou AMD® Radeon™ R9 M265X s 2 GB GDDR5 pamäťou. Tieto komponenty dohromady zaisťujú vynikajúci výkon pre individuálne potreby i zábavu. Tí, ktorí spravujú veľké hudobné a mediálne knižnice, môžu vyťažiť maximum z pevného disku s kapacitou až 1 TB SSHD disku (Solid State Hybrid Drive), ktorý urýchľuje načítanie aplikácií a ponúka obrovský úložný priestor.


Maximálne zážitky zo zábavy
Notebooky ponúkajú intenzívny zážitok vďaka zabudovaným reproduktorom harman/kardon®, ktoré zaisťujú mimoriadne kvalitné podanie hudby i filmov ako z pevného disku, tak aj pri prehrávaní on-line. Použitá bola tiež technológia DTS Sound, ktorá dopĺňa kvalitu reproduktorov a ďalej rozširuje multimediálne schopnosti. Funkcia Sleep-and-Music umožňuje využiť kvalitu vstavaných reproduktorov a počúvať svoju obľúbenú hudbu z osobného prehrávača, aj keď je ich notebook v režime spánku.

Prémiový všestranný počítač vyladený do všetkých detailov. Obidva modely majú vstavanú mechaniku Blu-ray. Vďaka podpore Ultra HD a 3D na výstupe HDMI si môžu používatelia vychutnať svoj obľúbený obsah so všetkými detailmi aj na veľkej obrazovke kompatibilného televízora. S technológiou Intel® Wireless Display môžete dokonca všetok obsah zdieľať ľahko s ostatnými zariadeniami bez nutnosti použitia káblov. Pri práci a prenose veľkých súborov využijete určite aj štyri super rýchle USB 3.0 porty.

Ohromujúci dizajn
Dojem, ktorým pôsobí notebooky Satellite P50 a P50t, umocňuje ich hliníkové prevedenie s chrómovanými detailmi. Jeho šasi zaujme na prvý pohľad svojou eleganciou a skvele doplní osobnosť svojho majiteľa. Dizajn P50 a P50t ide ruka v ruke s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. To dokresľuje napríklad použitie bezrámovej podsvietenej klávesnice s veľkým Clickpadom. Nový rad notebookov Satellite P poskytuje mimoriadne výkonné a napriek tomu prenosné riešenie.

V našj ponuke nájdete prvý model na trhu - Toshiba Satellite P50T-B-108.


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články