Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Prichádza skutočná lahôdka, limitovaná edícia notebookov HP Pavilion Beats (20.07.2014)

Americká značka audio produktov Beats Electronics je vo svete už veľmi dobre známa, aj napriek tomu, že bola založená len v roku 2008. Jej spoluzakladateľom je známy rapper Dr. Dre a značka sa sústredí na výrobu reproduktorov a slúchadiel, ktoré kladú dôraz najmä na basy. V minulosti už spolupracovali aj na mnohých ďalších produktoch a ich technológiu môžeme nájsť v rôznych zariadeniach. Teraz ale túto spoluprácu chcú posunúť na novú úroveň.

Spoločnosť HP je známa tým, že do svojich notebookov často zakomponuje práve zvukovú technológiu Beats Audio. Lacnejšie aj drahšie modely z ich produkcie sú vybavené práve týmto zvukom, no teraz HP a Beats išli ešte o krok ďalej a spoločne pripravili štýlový nový notebook HP Beats 15-p020nc, ktorý sa snaží vyhovieť všehochuti a ponúka tak z každého rožku trošku, aby uspokojil ako túžbu po dizajne, tak aj po špecifickom zvuku, či hardvéri, ktorý si poradí aj s náročnejšími aplikáciami. A popri tom všetkom stále dokáže prekvapiť aj prístupnou cenou.
Už na prvý pohľad viete, že toto nie je bežný notebook. Farebná schéma a aj dizajn sú prispôsobené tomu, aby ste sa hneď odlíšili od okolia, ak niekde na verejnosti vytiahnete tento notebook. Jasne nimi odkazuje na partnerstvo s Beats a to nie len umiestnením loga na niekoľkých príhodných miestach. Červená a čierna spolu fungujú veľmi dobre, stále ale viete, že máte v rukách HP notebook. Akurát je špeciálny, nie tuctový.

Výrobca tvrdí, že HP Beats 15-p020nc je navrhnutý na reprodukciu toho najlepšieho a najpestrejšieho zvuku na počítači. Preto mu samozrejme nesmie chýbať Beats zvuková výbava. Po hardvérovej stránke to je najmä dvojica reproduktorov so zabudovaným basovým reproduktorom, ktorý sa stará o výrazný dunivý zvuk. Notebook je však hudobne vybavený aj po stránke softvéru. Prichádza s nádielkou aplikácií na prehrávanie, zdieľanie a aj mixovanie, takže s hudbou môžete robiť čo sa vám len uráči.
Prístup k viacerým zdrojom hudby z jedného miesta vám umožní služba HP Connected Music a vysielanie z celého sveta vám zabezpečí zas aplikácia TuneIn Radio. Po každej stránke je tak tento notebook vybavený na hudbu v akejkoľvek podobe. HP sa však nespolieha len na zvuk, ale dôležitý je pre nich aj obraz. A o ten sa stará 15-palcový Full HD dotykový displej, ktorý vám umožní intuitívne pracovať s notebookom a využiť aj výhody operačného systému Windows 8.1.

Vo vnútri notebooku bije srdce štvorjadrového procesoru AMD® A8-5545M s frekvenciou 1,70GHz. Ten je doplnený o integrovaný grafický čip AMD® Radeon™ HD 8510G, ktorý by sme mohli zaradiť k tým výkonnejším v tejto oblasti, takže si môžete zahrať aj nejaké tie videohry. K tomu je tu navyše aj 8GB RAM a samozrejme 1TB pevný disk, aby ste mali kde všetku tú hudbu ukladať. Výhodou je aj prítomnosť optickej mechaniky a nechýbajú tu všetky rôzne možnosti pripojenia, porty, či čítačka pamäťových kariet.
HP Pavilion Beats je vynikajúcim a cenovo dostupným notebookom pre hudobných nadšencov, ktorý však neurazí ani ostatných. Má čo ponúknuť po každej stránke a ak vám neprekáža, že je trošku hrubší a ťažší, budete s ním nadmieru spokojní.
Vyhráva však hlavne po stránke pomeru ceny a výkonu a jedinečného štýlu v spojení s unikátnym a ľahko identifikovateľným zvukom Beats.


Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články