Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Predstavujeme vám NOVÉ herné "mašiny" SHARK Thunder I (20.08.2014)

Herné počítače sú stále žiadanejším tovarom. Vďačia za to kontinuálne sa vyvíjajúcim technológiám, ktoré umožňujú zahrať si čím ďalej realistickejšie hry. Sme radi, že zážitok z gamingu je aj vďaka herným zostavám od Sharku čoraz intenzívnejší aj na Slovensku. Po obrovskom úspechu série našich zostáv Shark Storm sme pripravili ďalšiu generáciu nadupaných „mašín“ s názvom Shark Thunder I. Aj tentoraz sme vsadili na prvotriedne komponenty a našu lásku ku hrám. Samozrejme, nezabudli sme ani na vizuálnu stránku zostáv, vďaka ktorej svojich herných kamarátov ohúrite nie len výkonom, ale aj imidžom.

Nové herné zostavy Shark Thunder I predstavujú exkluzívne „kúsky“ bez výkonnostných kompromisov. Kreativite sme dali voľný priestor pri dizajnovaní skrinky, ktorá dodáva punc unikátnosti celej zostave. Už samotná skrinka Zalman Z11 Plus s jedinečným herným motívom ohúri hneď po vybalení. Herný dizajn je doplnený modrým LED podsvietením a priehľadnou bočnicou, cez ktorú sa môžete kochať najmodernejšími komponentami. Silu počítača už na prvý pohľad umocní vodné chladenie Hyper TX3 EVO, ktoré skrotí životne dôležitú teplotu vo vnútri.


Základom výkonu zostáv Shark Thunder I sú procesory Intel® Core™ i5 Refresh, ktoré posúvajú o krok dopredu evolúciu najnovšej rodiny Intel procesorov. Tie dopĺňa rovnako nový čipset H97, už aj s podporou stále populárnejšieho rozhrania M.2. Krok s procesormi držia najnovšie pamäťové moduly HyperX Fury od renomovaného výrobcu Kingston. Môžete si byť istý, že táto overená kombinácia si poradí s akoukoľvek hrou a nestane sa slabinou zostavy ešte veľmi, veľmi dlho.

O grafický výkon, ktorý je pre najnovšie herné „pecky“ najdôležitejší, sa nemôže postarať nik iný ako NVIDIA® s grafickými kartami GeForce GTX. Už v cenovo najdostupnejšej zostave nájdete dostatočne výkonnú grafiku GeForce 750 Ti s 2 GB pamäte, ktorá s rezervou postačí na súčasné herné tituly. Ak chcete mať istotu, že ani grafická karta nebude slabinou počítača o rok či dva, môžete si zvoliť aj zostavu s výkonnými grafikami NVIDIA GeForce GTX 760 alebo až GeForce GTX 770, ktorej výkon ohúri aj skúseného gamera.

Nezabudli sme ani na nemenej podstatný detail hier – a to je ich spúštanie a načítavanie uložených pozícií. Preto v každej zostave nájdete 1TB hybridný SSHD disk, ktorých svižná flash partícia zrýchli presne tieto činnosti v hrách, no i bežných aplikáciách a pri štarte operačného systému.
Prehľad aktuálnych konfigurácii nájdete tu. Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články