Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Predstavujeme vám jeden z najluxusnejších a zároveň najlacnejších Ultrabookov - ASUS Zenbook UX303LA (25.09.2014)

Tie najluxusnejšie notebooky od Asusu nesú označenie Zenbook. Vynikajú precíznym spracovaním a predstavujú harmonickú kombináciu štýlu, praktickosti a vysokého výkonu. Veľmi ľahký celohliníkový ultrabook s klasickými tvarmi po novom dostal štíhlejšie telo, ktoré je v prednej časti vysoké len 3 mm. Navyše si zachováva ikonický dizajn brúseného kovu, ktorý je typický pre celý rad. My vám predstavíme aktuálnu novinku v našej ponuke - najlacnejší Zenbook na trhu ASUS Zenbook UX303LA.


Najlacnejší na trhu
Za príjemnú cenu 599 € získate moderný dvojjadrový procesor Intel® Core™ i3 Haswell,4 GB operačnej pamäte a na Ultrabook nezvyčajne štedrý 500 GB pevný disk. Chýbať nemôže najnovší operačný systém Windows 8.1, vďaka ktorému bude váš nový notebook od Asusu pripravený na používanie hneď po rozbalení. Základný model je vybavený 13,3“ HD+ displejom s rozlíšením 1600 x 900 pixelov.


Displeje Zenbooku disponujú vysokým rozlíšením, jasom i kontrastom a nechýba ani špeciálna úprava proti odleskom. Pri prezeraní fotografií aj prehrávaní videa sa tak môžete tešiť na verné farby, sýte odtiene, žiarivú bielu a široký rozsah farieb. V drahších modeloch sú na výber aj dotykové displeje s rozlíšením až QHD+ (3200 x 1800).

Zenbook dokáže byť však aj úsporný, preto ho nebudete musieť často nabíjať. Všetky tri USB porty sú typu SuperSpeed USB 3.0 a poskytujú vyšší nabíjací prúd pri nabíjaní mobilných zariadení. Pripojené zariadenie môžete nabiť až o polovicu rýchlejšie, než keby ste použili bežný USB port. Zenbook UX303 navyše umožňuje nabíjať pripojené mobilné zariadenia, aj keď je vypnutý.

Výdrž až 7 hodín
Vďaka úsporným komponentom vydrží nový Zenbook až 7 hodín na jedno nabitie. Zásuvku preto nebudete potrebovať často. Exkluzívna technológia Super Hybrid Engine dokáže predĺžiť výdrž batérie až o 25 %. Funkcia Instant On umožňuje prebudiť ultrabook z režimu spánku v priebehu 2 sekúnd, takže sa môžete vrátiť k práci presne tam, kde ste skončili.

O zvuk sa postaral tím zvukových inžinierov, ktorý vyvinul technológiu SonicMaster, využívajúcu technológiu ICEpower® spoločnosti Bang & Olufsen. Nástroj AudioWizard ponúka päť prednastavených zvukových profilov a umožní vám jednoducho zvoliť to najlepšie nastavenie zvuku na dané použitie.

Veľký viacdotykový touchpad ultrabooku UX303 má rovnako ako obrazovka pomer strán 16:9 a slúži na intuitívne a presné  ovládanie. Vďaka technológii Smart Gestures možno vykonávať rad dotykových gest systému Windows 8.1 na touchpade. Napríklad kľúčové tlačidlá môžete zobraziť gestom posunutia z pravého okraja touchpadu.

Prémiový dizajn
Klávesnica stále predstavuje pre väčšinu ľudí najpraktickejšie zariadenie na ovládanie a zadávanie dát, preto ASUS zaistil, aby bol Zenbook UX303 vybavený tou najlepšou. Každý kláves je špeciálne navrhnutý tak, aby jeho stlačenie vyžadovalo primeranú silu a aby mal ideálne rozmery. Výsledkom je tiché a pohodlné písanie oboma rukami. A keďže je Ultrabook navrhnutý pre použitie na akomkoľvek mieste, prispôsobili tomu aj klávesnicu. Jej podsvietenie sa automaticky upraví podľa úrovne okolitého osvetlenia, takže ju môžete pohodlne používať aj v úplnej tme.

ASUS Zenbook UX303LA predstavuje to najlepšie čo na trhu môžete nájsť, prináša precízne a odolné spracovanie a jedinečný dizajn.
S hmotnosťou iba 1,45 kg patrí k tým najľahším Ultrabookom v našej ponuke. Zenbook UX303LA s cenou pod 600EUR vám môžme iba odporučiť.
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články