Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Predstavujeme trojicu nových smartfónov ACER Liquid (15.07.2014)

Leto je už tradične obdobím, kedy na trh mobilných telefónov prichádzajú nové kúsky. Sú už dobre známe z rôznych predstavení na začiatku roka, či počas jari z rôznych výstav, no a majú dostatok času na to, aby sa na trhu stihli etablovať. A toto okno nevyužívajú len najväčší hráči na trhu, ale aj ďalšie spoločnosti, ktoré možno nie sú prvou voľbou, no taktiež vedia ponúknuť zaujímavé riešenia.

Podobne je na tom teraz aj známa značka Acer. Tá sa vám pravdepodobne asociuje skôr s inými produktmi, napríklad notebookmi, či niečím iným, no na konte majú aj niekoľko veľmi úspešných smartphonov. A teraz prichádzajú s trojicou nových, ktoré chcú zaujať pomerom ceny a výkonu, pričom sa navyše snažia vyhovieť rôznym skupinám zákazníkov. Vyberie si ten, čo hľadá jednoduchý low-end, rovnako aj ten, ktorý od telefónu čaká zaujímavý výkon a slušnú výbavu. Acer na trh uvádza trojicu Liquid noviniek.


Acer Liquid Z4
je jednoduchý smartphone pre tých menej náročných, čo dáva najavo hlavne veľmi sympatickou cenou, ktorá podlieza psychologickú hranicu 100 eur. Samozrejme to so sebou prináša aj isté obmedzenia, no ak od telefónu potrebujete najmä jeho hlavné funkcie a z aplikácií si nepotrpíte na tie náročné, mohli by ste byť spokojní. Ponúka len 4-palcový displej a nízku hmotnosť, takže sa ideálne hodí do vrecka.

Vybavený je operačným systémom Android 4.2 Jelly Bean a určite oceníte jeho podporu Dual SIM. V jednom telefóne tak môžete mať súčasne dve SIM karty, čo vám môže výrazne pomôcť ušetriť náklady v prípade, že máte dvoch operátorov. Poteší vás DTS Studio Sound zvukom a v jeho vnútri nájdete aj dvojjadrový 1,30 GHz procesor, 512MB RAM a 4GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu. Nechýba mu ale ani 5-megapixelový fotoaparát s LED bleskom či GPS navigácia.
Viac informácii a špecifikácie nájdete na našom e-shope.
Acer Liquid Z5
mieri o niečo vyššie a to nie len cenovkou, ale aj dizajnom, ktorý je v tomto prípade elegantnejší a umožňuje pekne vyniknúť veľkému 5-palcovému TFT displeju s rozlíšením 480 x 854 pixelov. Aj tento model je postavený na operačnom systéme Android 4.2 Jelly Bean a podporuje Dual SIM, takže opäť môžete do jedného telefónu vložiť dve SIM karty.

Po stránke hardvéru je model Z5 veľmi podobný modelu Z4. Jeho srdcom je ale výkonnejší dvojjadrový procesor Cortex-A7 s frekvenciou 1,20 GHz a sekunduje mu taktiež 512MB RAM. Úložný priestor je 4GB a samozrejme ho môžete rozšíriť pomocou pamäťovej karty až o 32GB. Ponúka aj 5 MPix fotoaparát s LED bleskom a funkciou Acer Rapid, ktorá vám zaručí bezchybné momentky. Telefón ponúka aj DTS Studio Sound zvuk a GPS.
Viac informácii a špecifikácie nájdete na našom e-shope.Acer Liquid E3
Najvyšším modelom z novej trojice je Acer Liquid E3. Veľmi elegantný a štýlový telefón, ktorý je síce v plaste, no vyvažuje to stále veľmi sympatickou cenovkou. Jeho dominantou je 4,7-palcový TFT displej s rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Je tenký a aj ľahký. Samozrejme ani tomuto modelu nechýba podpora Dua SIM a kvalitný DTS Studio Sound zvuk. Android 4.2 Jelly Bean vám ponúka množstvo aplikácií, z ktorých v tomto prípade nemusíte preberať vďaka vyššiemu výkonu.

O ten sa stará najmä štvorjadrový procesor Cortex-A7 s frekvenciou 1,20 GHz. K nemu tu navyše nájdete aj 1GB RAM a 4 GB ROM s možnosťou rozšírenia pomocou pamäťovej karty Micro SDHC až do 32GB. Telefón podporuje rôzne audio aj video formáty a nechýba mu ani kvalitný 13 MPix fotoaparát s LED bleskom a automatickým zaostrovaním. Ten je ale v tomto prípade aj doplnený  2MP kamerou vpredu. Telefón využíva funkciu Acer Bright Magic pre zachytenie niekoľkých snímok naraz.
Viac informácii a špecifikácie nájdete na našom e-shope.Trojica Acer Liquid noviniek tak rozhodne má čo ponúknuť a čo vás poteší snáď ešte viac, nebudete kvôli nim musieť siahnuť hlboko do vrecka.
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články