Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Predstavujeme nový ASUS Transformer Book Chi - neuveriteľné tenké zariadenie 2v1 (11.05.2015)

Hybridným zariadeniam sa venujeme relatívne často a je na to dobrý dôvod. Prelínajú hranice medzi dvoma zaužívanými tipmi zariadení a dokážu tak oveľa flexibilnejšie reagovať na vaše potreby a požiadavky. Bežný notebook už dnes nie je zariadením na všetko, ale našiel si svoje miesto inde. A jeho úlohu každodenného spoločníka pri každej činnosti pomaly získavajú práve hybridy.

Potrebujete plnohodnotne pracovať, tak využijete všetky možnosti, ktoré vám spojenie tabletu s vysokým výkonom a pohodlnej klávesnice ponúkajú, pričom tablet použijete ako displej. Potrebujete vynikajúcu mobilitu a tak jednoducho odpojíte klávesnicu a zoberiete si so sebou len tablet. Toto riešenie si v poslednej dobe obľúbilo čoraz viac používateľov, lebo viac vyhovuje ich dynamickému životnému štýlu a odráža ich potreby aj preferencie. A v neposlednom rade sú to aj skutočne imidžové doplnky.Skvelým príkladom môže byť novinka od Asusu, Transformer Book T300 Chi. Svoje korene má v známej modelovej rade, takže ak ste sa niekedy s niektorým z Transformerov stretli, môžete mať jasnú predstavu aj o tejto novinke. Jej hlavnou devízou navyše je, že sa v nej snúbi mobilita, výkon a krása v jedinečnom mixe. Protiváhou je síce vyššia cena, no ak hľadáte štýlový, výkonný a vynikajúco prenosný hybrid, jeden taký je práve teraz pred vami.

Nové Chi stavia priamo na tom, že s mobilitou, štýlom a minimalistickými rozmermi nemusíte byť ukrátení o špičkové technológie. Tablet je veľký 12,5", no zaujme ultra silm prevedením. Jeho hrúbka je len 7,6mm a váži len 720 gramov, čo sú v tejto kategórii nevídané čísla. Rovnako kompaktná a mobilná je aj základňa s klávesnicou. A pritom mu nič nechýba a bokom nezostal ani vycibrený dizajn a jedinečný štýl. Tvary sú čisté a elegantné, dizajn vzbudzuje prémiový dojem. Boli použité kvalitné materiály a telo je z brúseného hliníka, takže zariadenie vyzerá nie len špičkovo, ale je aj odolné voči náročnejšiemu zaobchádzaniu. Hrany boli brúsené diamantom, čo luxusný výzor ešte viac umocňuje.
Nový Chi je stavaný pre zážitok. Zážitok z používania, práce aj zábavy. Dotykový displej disponuje úžasným rozlíšením 2560x1440 pixelov, vďaka čomu ponúka ostrý a kvalitný obraz ešte viac podmanivý vďaka širokým pozorovacím uhlom a vernému zobrazeniu farieb. Rovnako je to aj so zvukom, ktorý prekonáva štandardy, ktoré v tejto oblasti poznáte. Dvojica reproduktorov sa za pomoci technológie SonicMaster stará o čistý a bohatý zvuk s plnými bassami, takže si na ňom môžete užiť aj sledovanie filmov a seriálov.

Inovatívne procesory Intel Core M majú hneď dve výhody, z ktorých nové Chi ťažia. Ponúkajú vysoký mobilný výkon, nepotrebujú však aktívne chladenie a sú energeticky úsporné, takže nevyšťavia batériu. Pomáha aj integrovaný grafický čip Intel HD 5300 a 4 alebo 8GB RAM (podľa modelu). Vďaka tomu viete, že si poradíte aj s náročnejšími aplikáciami a práca pôjde hravo. Vybrať si môžete aj z modelov so 64GB alebo 128GB SSD diskom. Nechýbajú všetky možné porty, čítačka pamäťových kariet, ani najnovší wi-fi štandard. Jednoducho tu nájdete všetko to, na čo ste zvyknutí.


Aj napriek vysokému výkonu a skutočne bohatým možnostiam sa nemusíte báť slabej výdrže. Či už tablet, alebo základňa majú vlastné batérie. Spolu vás tak potiahnu na veľmi dlho, no aj samotný tablet sa o seba dokáže postarať pekných pár hodín. Pritom stále takéto batérie nepokazili ani dizajn, ani rozmery. Produktivita však nie je len o výkone a výdrži, ale aj výbave. Chi beží na Windows 8.1 a poteší ako slušná softvérová výbava, tak aj celosvetová záruka.


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články