Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Predstavujeme nové herné pamäte HyperX FURY (15.06.2014)

Spoločnosť Kingston uvádza na trh nový modelový rad herných pamätí, ktoré aj keď neprinášajú revolúciu, tak sú veľmi sympatickou evolúciou, ktorá dokáže pomôcť hráčom k pár fps navyše. Predstavujeme vám horúcu novinku medzi RAM - Kingston HyperX Fury DDR3.

Už na výstave CES 2014 spoločnosť Kingston predstavila nový modelový rad RAM modulov Kingston HyperX Fury. Netrvalo to dlho a dočkali sme sa aj ich uvedenia na trh. Ani Kingston o pamätiach nehovorí ako o revolučných. Úprimne povedané, až na náznak príchodu DDR4 modulov sa v tejto oblasti za posledné roky veľa neudialo. Aj napriek tomu však môžu drobné zmeny v prospech používateľov výrazne pomôcť. Príkladom sú práve aj Kingston HyperX Fury. Kingston HyperX Fury sú na trhu dostupné v niekoľkých variantoch. Konkrétne sú to 4GB a 8GB single, 8GB dual alebo 16GB dual-channel kity. Nové séria Fury má frekvencie 1333 MHz (CL9), 1600MHz (CL9) alebo 1866 MHz(CL10). Kompatibilné sú s celým zástupom základných dosiek a čipových sád. Pamäťové moduly sú osadené asymetrickým masívnym pasívnym chladením, ktoré okamžite dáva najavo príslušnosť do hernej série pamätí Kingston.


Navyše ponúka 4 farebné vyhotovenia: modrú, bielu, červenú a čiernu. Je to síce len kozmetická vlastnosť, no má výhodu v prípade, že máte bočnú stenu PC otvorenú alebo priehľadnú. Môžete tak aj „vnútornosti“ PC ladiť do jednotného dizajnu a farby. Obrovskou výhodou nových Kingston HyperX Fury je, že sú takpovediac “Plug and Play". Ich taktovanie je tak elementárne, že si s ním poradia aj úplní nováčikovia v tejto oblasti. Jednak mu pomáha veľmi dobré chladenie pamätí, ktoré posúva limity. No hlavne pamäte samé detekujú zodpovedajúce rýchlosti a časovanie vašej základnej dosky. To výrazne zjednodušuje možnosti pretaktovania, vďaka ktorým môžete z niektorých aplikácií dostať o niečo viac.

Aktuálna ponuka pamätí HyperX FURY na našom e-shope.

Najlepšie to možno demonštrovať na konkrétnych prípadoch. Základné aj pretaktované verzie sa v syntetickom benchmarku AIDA64 4.30.2900 zaradili medzi najlepšie a to ako v prípade testovania čítania, tak aj zapisovania a kopírovania. Podobne dobré výsledky tieto moduly dosiahli aj v benchmarku SiSoft Sandra Lite 2014, ktorý testoval priepustnosť. Lepšie dopadli len Samsungy a GSkill. Pretaktované moduly si výborne viedli v testoch ako napríklad Cinebench R15 alebo 3D Mark Firestrike. Lepšie opäť dopadli len pamäte GSkill.

Kingston HyperX Fury však majú ešte jednu nespornú výhodu oproti konkurencii v tejto oblasti. Tou je výborný pomer ceny a výkonu. Za prijateľnú cenu však ponúknu viac ako dostatočný výkon ako pre hranie moderných hier, tak aj pre iné náročné aplikácie napríklad pri práci. Potom je to už len o značke. Pamäte Kingston sú známe tým, že prechádzajú náročnými testami a taktiež svojou vysokou spoľahlivosťou, ktorá vychádza z prísnych podmienok. Nové pamäte HyperX Fury nájdete taktiež v najnovších herných zostavách SHARK Storm III.

Aktuálna ponuka pamätí HyperX FURY na našom e-shope.
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články