Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Predstavujeme ASUS VivoWatch, smarthodinky s výdržou až 10 dní (19.06.2015)

Na trh s nositeľnými gadgetmi vstupuje Asus so svojou horúcou novinkou. Zahadzuje však za hlavu zbytočnosti a módne výstrelky, aby ponúkol skutočne zaujímavé zariadenie, ktoré zákazníkov osloví a dokáže im ponúknuť aj zaujímavú prídavnú hodnotu.

Tohtoročné technologické výstavy sa niesli v niekoľkých témach a jednou z tých hlavných boli nositeľné zariadenia, takzvané wearables. Tie sa nám síce ukázali už pred pár rokmi, no zdá sa, že ich úloha v súčasnom svete rastie. Siaha po nich čoraz viac zákazníkov, ich funkcie sa stále rozširujú a taktiež sa do ich výroby púšťa čoraz viac výrobcov. Aktuálne sa do tohto radu stavia aj Asus, ktorý však pristupuje k týmto zariadeniam trochu inak.Tie sú totiž väčšinou skôr štýlové doplnky, ktoré vám na malom displeji ukážu presne to, čo aj displej vášho telefónu, keď je zamknutý. Jedinou výhodou tak je, že nemusíte telefón vyťahovať z kapsy a notifikáciu vidíte na svojom zápästí. ASUS VivoWatch sú o niečom úplne inom, keďže ponúkajú celý zástup šikovných funkcií, ktoré sú doplnkom k tým tradičným. A navyše sa v tomto prípade nezabudlo ani na ďalší dôležitý faktor, ktorý pomáha predávať wearables – dizajn.

Pre každého
VivoWatch pripomínajú bežné náramkové hodinky. Sú súčasne elegantné aj štýlové, takže sadnú na ruku manažérom a pokojne aj študentom, športovcom a iným skupinám. Ponúkajú elegantný čierny remienok a čierny displej spolu s jeho okolím. To je doplnené metalickým rámom. Nepôsobia výstredne, skôr konzervatívne, no to je pravdepodobne len a len dobre, keďže takto naozaj sadnú na ruku každému. Navyše si aj môžete upravovať vzhľad digitálneho ciferníka podľa svojho vkusu.
VivoWatch sa zameriava na fitness funkcie a tomuto sa venuje naplno, takže sa môžete spoľahnúť na to, že tu tieto funkcie nebudú len ako gimmick. Technológia VivoPulse sa stará o kontinuálne a presné monitorovanie vášho pulzu a fyzickej aktivity. Budete tak mať dokonalý prehľad o svojej srdcovej činnosti, čo má navyše prínos aj pre vaše cvičenie. Hodinky vám umožnia cvičiť efektívnejšie a to práve vďaka tomuto. Jednoduchý LED indikátor vás dokáže informovať, keď cvičíte aeróbnych zónach a taktiež, keď z nich vychádzate a už nespaľujete tuky a preťažujete sa.Na základe podobných meraní dokážu hodinky monitorovať aj vašu spánkovú aktivitu a takto vám vedia pomôcť k dosiahnutiu kvalitného spánku. VivoWatch merajú aj počet krokov, spálené kalórie a aj aktuálnu hodnotu UV žiarenia vonku. Dokážu vám pripomínať pravidelné cvičenie a na základe získaných dát vyhodnotiť aj index šťastia na jednoduchej škále. Dokážete ich jednoducho prepojiť s PC aj smartfónom (iOS, Android), kde si pohodlne zobrazíte kompletnú históriu cvičenia a aj podrobné analýzy.

Asus VivoWatch však ponúkajú aj klasické funkcie ako upozornenie na prichádzajúci hovor a podobne. Na jedno nabitie vydržia až 10 dní a s certifikáciou IP67 si môžete byť istí, že vydržia pod vodou až po dobu 30 minút (v hĺbke 1 meter). Navyše vám umožnia aj spojenie s blízkymi. Ich môžete správami a lajkami motivovať k cvičeniu a informovať o tom svojom. Pomocou aplikácie ASUS HiVivo a stránky ASUS Healthcare dokážete zase sledovať ich činnosť a kondíciu. Inými slovami Asus VivoWatch sú ideálnym doplnkom pre náročných a najmä aktívnych používateľov.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články