Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

Predstavujeme 4 neprehliadnuteľné smartfónové novinky od HTC (15.01.2015)

HTC netreba nikomu predstavovať. Už roky sú výrobcom jedných z najzaujímavejších smartfónov na trhu a aj keď priniesli aj niekoľko kúskov s operačným systémom Windows Phone, ťažisko ich mobilného biznisu tkvie v operačnom systéme Android, ku ktorému sa stále vracajú. A aj keď je dnes na vrchole Samsung, HTC má stále v rukáve kúsky, ktorými chce zaujať.

Po prvý raz sme sa s telefónom Desire od HTC mohli stretnúť už v lete 2010 a bolo to niečo jedinečné. HTC ním nadviazalo na úspešný model Hero a vytvorilo telefón, ktorý sa ľuďom páčil a navyše disponoval skvelým hardvérom. Jednoducho to bol jeden z najlepších telefónov na vtedajšom trhu. A nebol len tým. Bol začiatkom vlastného podbrandu, ktorého sa HTC chytilo a dodnes vychádzajú stále nové Desire modely. Aj teraz HTC uvádza štvoricu noviniek, ktorými chcú osloviť každého.


HTC Desire 320 - Lowend od HTC

Pod týmto názvom sa skrýva šikovný low-end, ktorý zaujme sympatickou cenou a taktiež ho môžete nájsť v dvoch farebných prevedeniach – bielom a čiernom. Beží na operačnom systéme Android 4.4 s nadstavbou HTC Sense a okrem štandardných vlastností pre túto triedu ponúka aj niekoľko šikovných vychytávok ako napríklad LED blesk a zadnú kameru s rozlíšením 5MP, automatickým zaostrovaním a schopnosťou natáčať Full HD videá. To ostatné už poznáte: 4,5" displej s rozlíšením 854 x 480, dvojjadro s frekvenciou 1,30 GHz, 512MB RAM, 4GB úložný priestor s možnosťou rozšírenia o 64GB pamäťovú kartu.

HTC Desire 816G - 5,5-palcové 8-jadro

S ďalším modelom už HTC rúbe podstatne vyššie, pričom chce osloviť najmä možnosťou súčasného využívania dvojice SIM kariet. Nestavia však len na tom, ale chce priniesť kvalitný telefón strednej triedy za priaznivú cenu. A to spĺňajú do bodky. Základom je systém Android 4.4.2 s HTC nadstavbou ale aj funkciou na vytvorenie vlastnej domovskej obrazovky, takže si môžete telefón šikovne prispôsobiť. Telefón je stvorený pre zábavu a to dokazuje nie len schopný hardvér a 5,5-palcový displej, ale aj zaujímavé vlastnosti. Nechýba samozrejme dvojica kvalitných kamier, široké možnosti pripojenia, či kvalitné audio vďaka technológii BoomSound a aj dvojici reproduktorov.
HTC Desire 820 - naozaj štýlový
Ako už názov napovedá, ďalší z nových Desirov mieri ešte vyššie a chce byť štýlovým dual SIM smartfónom s vynikajúcim výkonom, ktorý ovládne strednú triedu. Také sú plány a pomôcť im má napríklad aj prvý osemjadrový Qualcomm procesor. Ten sa postará o plynulé hranie aj video a spolu s displejom má na svedomí špičkový vizuál. Rozmermi pripomína predchádzajúci model, pochváliť sa však môže úzkym profilom. Rovnako však ponúka výbornú zadnú kameru, špičkový zvuk a viac možností pripojenia. A potešia aj farebné variácie Dot View – krytu, ktorý zakrýva displej, no aj tak vám ukazuje dôležité informácie.
HTC Desire Eye - Nová vlajková loď od HTC?

Aby svoju novú ponuku HTC vygradovalo, predstavilo aj hi-end model Desire Eye. Ten je vybavený 5,2-palcovým displejom s Full HD rozlíšením a špičkovým audiom, vďaka ktorým je na ňom konzumácia multimédií zážitkom. Navyše pre hardvérovú výbavu telefónu je to hračka a to najmä vďaka štvorjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 801 s frekvenciou 2,3 GHz, ktorému slušne sekunduje aj ďalšia výbava. Dvojica kamier sa postará o kvalitné fotky, výnimočne kvalitná je aj selfie kamera vpredu. Telefón nájdete v niekoľkých farbách a osloví aj kvalitným vyhotovením za použitia prémiových materiálov, ktoré sa postarajú aj o jeho ochranu a izoláciu. Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články