Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

NVIDIA GeForce GTX770 a GTX780 - vlajkové lode vo svojej triede (30.05.2013)

Pripravte sa na evolúciu v hraní a výkonnostnú dominanciu, ktorá na trh prichádza s novou radou grafických kariet spoločnosti Nvidia označených GTX700. Vylepšuje všetko, čo vám mohlo na predchádzajúcej rade prekážať, odstraňuje jej nedostatky a prináša inovácie, ktoré posunú hranie opäť o kategóriu ďalej. Ohromujúce vizuálne zážitky a vysoký výkon vám zabezpečia, že už sa nebudete musieť zaoberať nastaveniami hier. Len ich spustíte a užívate si ich v maximálnej miere.

Kľúčom sú inovácie
Nvidia s radou GTX700 prichádza s celou radou inovácií a funkcií, ktoré sa snažia vylepšiť váš herný zážitok ako sa len dá. Neoceniteľným spoločníkom v každodennom hraní sa stane funkcia GeForce Experience. Aplikácia pre túto funkciu je voľne dostupná a vďaka nej sú všetky nastavenia a najnovšie ovládače len jedno kliknutie od vás. Bohatšie a plynulejšie hranie vám zabezpečia aj vylepšenia v oblasti Nvidia PhysX a aj technológii TXAA pre plynulú a ostrú grafiku.


Vlajková loď série - NVIDIA GeForce GTX780
Nvidia nestavia na náhodu a preto má štart novej rady dokonale pripravený. Hneď na štartovacej čiare sa totiž objaví aj vlajková loď – Nvidia GeForce GTX780. Rýdzi výkon a doteraz nepredstaviteľná rýchlosť sú tým pravým, čo k hraniu potrebujete. Karta doslova prináša evolúciu vášho herného zážitku. Ten vďaka tomu bude rýchly, plynulý a dokonca aj tichý. Jednoducho dokonalý. Nie je to síce Titan, no aj tak stále hi-end, ktorý si poradí s každou hrou.

A potvrdzujú to aj čísla. Karta je postavené na architektúre Kepler s 2304 CUDA jadrami. Nesie 48 renderovacích jednotiek a 192 textúrovacích jednotiek. Základná frekvencia jadra je 863MHz, boostnuť ju však môžete na rovných 900MHz. 384-bitová pamäťová zbernica zabezpečuje komunikáciu s GDDR5 pamäťou pracujúcou na frekvencii 6008MHz s priepustnosťou 288GB/s. Vybavená je 3GB VRAM. Napájanie si vyžaduje dodatočný konektor a výrobca udáva TDP 250W. Výkonnostne je kúsok pod Titanom a tak si hravo poradí aj s Crysis 3 vo vysokom rozlíšení s vysokými nastaveniami.

NVIDIA GeForce GTX780 na našom e-shope.
Líder strednej triedy - NVIDIA GeForce GTX770
O niečo menšie ciele ma pripravovaný model Nvidia GeForce GTX770, to však neznamená, že by ste si s ním neužili poriadny herný zážitok. GTX770 zmení vaše predstavy o rýchlosti v tejto triede. Rýchla je teraz totiž ešte rýchlejšia. Karta je od základu vytvorená tak, aby poskytla čo najlepšie hranie. Plynulé, tiché, za pomoci dostatočného výkonu a hlavne za veľmi príjemnú cenu.
Aj v prípade GeForce GTX770 hrajú prím nové technológie. Nvidia GPU Boost 2.0 je technológia, ktorá kartu ešte zrýchľuje. Oproti rovnakej karte v predchádzajúcej generácii tak ponúka vyše 20% nárast výkonu. Viac jadier, rýchlejšia pamäť a parametre šité na mieru hráčom.
V konkrétnych číslach tak hovoríme o 1536 CUDA jadrách. Základná frekvencia čipu je 1046MHz a boostnuť sa dá na 1065MHz. 256-bitová pamäťová zbernica komunikuje s 2 alebo 4GB GDDR5 pamäťou s rýchlosťou 7.0Gbps. Výkon karty sa udáva na úrovni 3,2 Teraflops. Napájanie si vyžaduje dodatočný konektor a udávané TDP je 230W. Karta ponúka 2x DL DVI, HDMI port a Displayport 1.2.   


NVIDIA GeForce GTX770 na našom e-shope.

 

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články