Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÝ Samsung Galaxy Note prináša viac než len úžasné rozlíšenie (29.10.2013)

Galaxy Note je dobre etablovanou rodinou na poli tabletov. Samsung na tomto trhu vsádza hlavne na ňu a tak nikoho neprekvapí, že tieto tablety prinášajú technologické novinky medzi prvými a svoj potenciál vlajkových lodí sa snažia využívať na maximum vďaka prevedeniu, kvalite a špičkovým špecifikáciám. Odmenou pre Samsung sú potom vysoké predaje. Za uplynulý štvrťrok ich predaj tabletov vzrástol dvojnásobne oproti rovnakému obdobiu minulého roka a dosiahli cez 10 miliónov predaných kusov.

Aj preto je predvídateľné, že s novým modelom Samsung Galaxy Note 10.1 2014 EDITION sa pokúsia tieto čísla ešte viac zveľadiť. A k tomu potrebujú viac ako len zrecyklovať úspechy nedávnej minulosti. Nový tablet vám bude známy aj neznámy zároveň. Pripomína svojich predchodcov, pracuje sa s ním rovnako, ale prináša mnoho nového. Mnoho takého, čo ukazuje že tablety sa so svojim terajším umiestnením neuspokoja a chcú preniknúť hlbšie do vašich životov, do spôsobov vašej zábavy.Samsung v tomto prípade vsádza hlavne na doteraz snáď nevídaný displej. Rozmer 10,1-palca je dnes asi najrozšírenejším, aj preto prekvapuje, čo s ním Samsung dokáže spraviť. Na túto plochu prinášajú neuveriteľné rozlíšenie až 2560x1600 pixelov. Vďaka nemu sa dočkáte vysokej hustoty pixelov na obrazovke, ktorá vám zaručí krásne ostrý obraz a aj farby vernejšie a krajšie ako kedykoľvek predtým. Čo najlepší filmový zážitok však potrebuje podporu aj zo strany kvalitného zvuku. Samsung v tomto ohľade spolieha na zvukovú technológiu Vritual Dolby® 5.1 Surround, ktorá má zabezpečiť kino kvalitu zvuku hocikde, aj vonku.

Nič nesmie byť ponechané na náhodu. Preto je nový Galaxy Note vyzbrojený Qualcomm Snapdragon 800 čipsetom s štvorjadrovým procesorom Cortex A-15 s frekvenciou až 1,90GHz a štvorjadrovým procesorom Cortex A-7 s frekvenciou 1,30GHz. Toto výkonné kombo dopĺňa ešte 3GB RAM, ktorá ešte s rezervou predstihne vaše potreby. Tablet ďalej ponúka  16GB eMMC úložný priestor s možnosťou rozšíriť o 32GB pomocou pamäťovej karty. Celé to beží na novej verzii operačného systému Android s označením 4.3. Máte tak k dispozícii prístup nie len k najpopulárnejším aplikáciám, ale aj na výber z tisícok ďalších, ktoré vám môžu padnúť vhod pri práci alebo zábave.Doprajte si viac priestoru a užívajte si zvýšené pohodlie pri práci. Vaša efektivita presiahne hranice nie len vďaka vysokému výkonu, ale aj vďaka šikovným funkciám, medzi ktoré sa určite radí aj Samsung Multi Window. Jedná sa o novú úroveň multitaskingu, kedy máte naraz zobrazených niekoľko okien, s ktorými však viete aj súčasne pracovať. Pokojne tak browsujte internet a vybavujte si emaily, či pozerajte video, nič vám v tom nebude brániť.


Výkonom sa v benchmarku AnTuTu tablet blíži méte 33000 bodov, čo je veľmi slušné skóre. Nezaostáva však ani v ďalších ohľadoch. Napríklad výdrž batérie sa taktiež radí k tým lepším a surfovať pri zapnutej Wi-Fi dokážete až 9 hodín. Pri prehrávaní hudby sa tak dostávame už na zaujímavé číslo výdrže až do 98 hodín. Nechýba MicroUSB port, či všetky dnes samozrejmé možnosti pripojenia alebo GPS. Navyše tu nájdete aj slušnú 2MP prednú kameru na videohovory a 8MP zadnú kameru pre fotenie.

Na nový Samsung Galaxy Note 10.1 2014 EDITION sa môžete spoľahnúť. Poteší vás vysokým výkonom, brilantným displejom a aj veľmi slušnou výdržou batérie. To však nie je všetko. Maličkosti rozhodujú a preto tablet podporuje množstvo multimediálnych formátov a kodekov. Nové možnosti ovládania navyše predstavuje stylus S-pen s technológiou prevodu textu, či unikátneho ovládania na pere, či bez dotyku. Bezdotykové príkazy a mnohé ďalšie nové funkcie sú len začiatkom zážitkov, ktoré vám tento tablet ponúkne.

 


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články