Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÝ projektor Asus B1M pripojíte bezdrôtovo k smartfónu alebo aj tabletu (27.04.2013)

Sféra projektorov nie je jednou z tých, kde by sa každý rok diali veľké skoky vo vývoji technológií. Skôr sa len pomaly vyvíjajú, zlepšujú kvalitu, zvyšujú životnosť, prinášajú nové technológie a vlastnosti. S viac než len zaujímavým modelom aktuálne na trh prichádza spoločnosť Asus s modelom B1M, ktorý ponúka dostatočne lákavé parametre, aby oslovil nie len nadšencov do projektorov, ale aj nováčikov v tejto oblasti, ktorí by chceli vyskúšať kvalitný projektor nie len na prezentácie, ale aj na domáce využitie. Sledovanie filmov, či hranie hier. S kvalitným projektorom sa môžete pustiť do všetkého.Asus B1M je LED projektor, ktorý vám ponúkne úžasne ostrý obraz bez kompromisov. Vďačí za to hlavne jasu až 700 lumenov, ktorý rozžiari WXGA rozlíšenie 1280 x 800 pixelov so 100% pokrytím farieb štandardu NTSC a taktiež vylepšenej zobrazovacej technológii 0.45" DLP®. B1M ďalej ponúka kontrast 3500:1.

Projekčná vzdialenosť Asus B1M je od 0,6 až do 3 metrov a veľkosť premietaného obrazu sa pohybuje od 31,2 palcov až do 153 palcov. Pri vzdialenosti iba jeden meter od projekčnej plochy tak dokážete premietať obraz s uhlopriečkou 51 palcov. Projektor ponúka 7 režimov premietania a umožňuje automatickú digitálnu korekciu lichobežníkového obrazu +/- 40°.


Ekologický svetelný zdroj LED neobsahuje ortuť a poskytuje životnosť až 30000 hodín. Tým nie len šetríte náklady na výmenu svetelného zdroja, ale šetríte energiu a dosahujete oveľa nižšie prevádzkové teploty. Projektor je pripravený behom piatich sekúnd a rovnako rýchlo sa aj vypína. Navyše uľahčuje obsluhu aj vyklápacími podložkami s dvomi polohami. V normálnom režime je hlučnosť projektoru 32dBA, v Eco režime 28dBA. Spotreba zapnutého projektoru je maximálne 85W, v stand-by režime najviac 0,5W.

Obrovskou výhodou je možnosť bezdrôtového pripojenia. To môžete využiť ako v prípade pripojenia k PC, tak aj k smartfónom, či tabletom s operačným systémom iOS, či Android. Tieto môžete pritom využívať aj ako diaľkové ovládanie projektoru. Okrem wi-fi pripojenia môžete samozrejme využiť aj štandardné porty HDMI, VGA, AV, či výstup na slúchadlá. Navyše obsahuje USB port a čítačku pamäťových kariet. Vstavané stereofónne reproduktory s technológiou Asus Sonic Master poskytujú výkon 2x2W. Asus B1M si poradí s celým zástupom formátov, takže sa bez obáv môžete spoľahnúť priamo na USB port, či čítačku kariet.

S hmotnosťou len 900 gramov a veľkosťou približne na úrovni bežného DVD obalu sa jedná o skvelý projektor na cesty a pracovné prezentácie. S výbornou výbavou, kvalitnými technológiami a bezdrôtovým pripojením sa Asus B1M stáva ponukou, ktorá stojí za vašu pozornosť.

Kúpiť tento projektor na našom e-shope.
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články