Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÝ Prestigio MultiPhone 7500 - skutočne majstrovský kúsok (12.03.2014)

Novinka na poli inteligentných telefónov od Prestigia si chce zákazníkov získať nie len veľmi priaznivou cenou, ale hlavne nadupanou výbavou a extrémnym výkonom. Inteligentné telefóny a tablety od spoločnosti Prestigio už nie sú pre bežných používateľov žiadnou neznámou. V rukách svojich priateľov a známych dnes nevidíte len tradičné značky, ktoré na trhu figurujú už dlho, ale čoraz viac sa presadzujú aj menej tradičné značky. A idú na to rozhodne veľmi dobre, kedy menej výraznú silu značky kompenzujú najmä nízko nasadenou cenovou latkou a taktiež nezanedbateľne vyšším výkonom, ktorý za túto cenu dostanete.

A práve modely od značky Prestigio v tomto ohľade patria medzi tie najlepšie a najpopulárnejšie. Nestojí za nimi veľké meno, možno nemajú vychytaný dizajn, no rozhodne vedia kam sa chcú zaradiť, koho chcú osloviť a čo chcú ponúknuť. A presne toto je aj prípad najnovšieho prírastku do rodiny inteligentných telefónov MultiPhone - Prestigio MultiPhone 7500.

Jednoduchý, elegantný a hlavne účelný dizajn si nepotrpí na výrazné vizuálne prvky, chce sa páčiť každému. Nezáleží, či ste študent alebo manažér, telefón vo vašej ruke vyzerá štýlovo, ale taktiež aj ako reprezentatívny doplnok. Hegemóniu čiernej farby narúšajú jemné červené línie, ktoré telefónu dodávajú šmrnc a elán. Telefón na trhu však nájdete aj v bielom prevedení. Tradične Prestigio vychádza z plastového vyhotovenia krytov, ktoré sú pevné a pružné zároveň.

Dôležitejšie je však to, čo sa skrýva dnu. Prestigio svoj nový telefón označuje ako majstrovský kúsok najmodernejšej technológie. A tento popis sa pokúšajú do bodky naplniť hneď na prvý pohľad. Telefónu totiž dominuje veľký 5-palcový Full HD displej s vynikajúcim zobrazením. Pozriete si na ňom vo vlaku obľúbené seriály, pohodlne preleziete celý internet, alebo taktiež veľmi jednoducho odpoviete na e-maily. OGS laminácia zabezpečuje, že medzi displejom a ochranným sklom nie je žiaden voľný priestor.


Srdcom Prestigio MultiPhone 7500 je štvorjadrový procesor ARM Cortex-A7 s frekvenciou 1,50 GHz, ktorý si poradí aj s populárnymi mobilnými hrami. Ten je v závislosti od konkrétneho modelu doplnený o 1 GB alebo 2 GB RAM, ktorá sa postará o plynulý chod operačného systému Android 4.2. Dostatok priestoru máte k dispozícii vďaka 16 GB alebo až 32 GB úložnému priestoru. Samozrejme, máte možnosť si túto kapacitu rozšíriť pomocou pamäťovej karty až o ďalších 32 GB.

Vo výbave nechýbajú štandardné funkcie ako Wi-Fi, či Bluetooth 3.0. Navyše tu však nájdete aj technológiu NFC. Vďaka nej môžete napríklad párovať zariadenia len jednoduchým priložením. Široké možnosti konektivity však nie sú všetko. Predná 8 MPx kamera je ideálna na videohovory a zadný 12 MPx BSI fotoaparát s automatickým zaostrovaním sa postará o perfektné momentky aj dovolenkové fotografie. Samozrejme mu nechýba ani LED blesk. Akcelerometer, G-senzor, senzor priblíženia a senzor okolitého osvetlenia dopĺňajú nabitú výbavu telefónu.

Za cenu pod 3 stovky ide o ponuku, ktorej sa len veľmi ťažko hovorí nie. Akékoľvek nedostatky, ktoré by ste tu mohli nájsť, sú vyvážené vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Ten je ešte podporený perfektnou výbavou a ak by vám ani to nestačilo, môžu vás osloviť drobné bonusy. Priamo v balení nájdete slušné slúchadlá a hlavne štýlový zadný kryt. My vám navyše k Prestigio MultiPhone 7500 pribalíme aj ESET Mobile Security pre 1 zariadenie na dobu 1 rok, aby ste sa na svojich potulkách internetom cítili bezpečnejšie.

Viac o tomto skvelom smartfóne nájdete na našom e-shope.

Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články