Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÝ najtenší a najvýkonnejší smartfón Prestigio Grace (26.03.2015)

Prestigio sem, Prestigio tam. Pravdepodobne o produktoch tejto značky poslednú dobu (mesiace, roky) čítate úplne všade a často. A niet sa čomu diviť, keďže je to aktuálne asi najprogresívnejšia značka, ktorá sa z neznámych vôd predrala do popredia medzi tie najzvučnejšie mená. A čo je výhoda, nezaspala na vavrínoch po prvých úspechoch, ale v raste a prinášaní zaujímavých noviniek pokračuje. A s jednou z nich vás dnes zoznámime.

Grace, ako Prestigio nazvalo svoju novinku na poli inteligentných telefónov, pokračuje v nedávno nastolenom trende prinášať prémiové zariadenia, avšak za veľmi príťažlivú cenu. Telefón podlieza psychologickú hranicu 300 eur, pritom si však zachováva noblesu, ktorú zvolené meno naznačuje. Tento telefón nie je prémiový len v papierových špecifikáciách, ale skutočne aj po uchopení do rúk. Vyznačuje sa tak samozrejme atraktívnym dizajnom, krásnym čiernym prevedením a kvalitnými materiálmi, ktoré zaručujú nie len odolnosť, ale aj veľmi dobrý dojem. A to nie je všetko. Hrúbka len 5,5 mm robí z tohto telefónu najtenší v histórii značky.Grace sa celým menom volá Prestigio MultiPhone 7557 a rovnako ako vlajkové lode iných podobných značiek, aj ona je vybavená najnovším operačným systémom Googlu. Tým je samozrejme Android 4.4 KitKat, ktorý so sebou prináša množstvo zaujímavých vylepšení, no je taktiež obohatený o rozhranie Prestigio spolu s ich knižnicou vlastných aplikácií. Ak by vám aj tieto náhodou nestačili, samozrejme sa môžete obrátiť na obchod Google Play, kde nájdete neuveriteľné množstvo ďalších. Prelomom je prítomnosť špeciálnej obrazovky Prestigio MultiStart, ktorá je rýchla, prehľadná a intuitívna, takže máte okamžite prístup k tomu, čo potrebujete.

Nie len štýlovým a elegantným zovňajškom, ale taktiež aj svojou výbavou by chcela Grace vyvolať dojem luxusu. A už na prvý pohľad sa jej to darí. Najskôr totiž váš pohľad spočinie na vynikajúcom 5-palcovom Super AMOLED displeji s Full HD rozlíšením a ochranou displeja Corning Gorilla Glass 3. Poteší aj prítomnosťou dvojice kamier. Zadná disponuje 13MPx senzorom s automatickým zaostrovaním, predná s 5MPx rozlíšením je zas ideálna na chat a selfie.Grace pod elegantným obalom skrýva silu moderných technológií. Jej srdcom je totiž výkonný osemjadrový procesor Cortex-A7 1,70 GHz, ktorý si poradí aj s novými a náročnými aplikáciami. Samozrejmosťou je teda 2 GB RAM16 GB úložný priestor, pričom vo výbave telefónu nechýba ani každá dnešná samozrejmosť. Aby ste sa však nemuseli báť, že pri tomto všetkom budete musieť telefón každý deň nabíjať, nájdete v ňom batériu s kapacitou 2300 mAh.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články