Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÝ HP SlateBook 10 X2 - riešenie hodné zamyslenia (03.10.2013)

Konvertibilita dnes letí. Musíte si vedieť obrátiť displej, lebo tým upútate na prezentácii. Musíte vedieť preklopiť displej, lebo si tak spríjemnite pozeranie filmov v posteli. Ale najlepšie je, keď si jednoducho displej zoberiete preč a idete s ním kamkoľvek potrebujete. A používate ako tradičný tablet. A jedným z najelegantnejších a hlavne najprístupnejších riešení v tejto oblasti je HP SlateBook x2.

Tablety HP Slate sú vám už určite dobre známe, napríklad aj z našej recenzie, kde vyšli celkom obstojne. Prevedenie v podobe SlateBook ich ale posúva ešte ďalej. Stretla sa v nich jednoduchá prenosnosť tabletu a produktivita notebooku, pričom bokom nejde ani kvalita vyhotovenia, či používateľské pohodlie. Môžete tak napríklad počítať s plnohodnotnou klávesnicou, či pokročilou konštrukciou záveru, aby ste v notebookovom režime nemali problém s používaním.

HP SlateBook X2 na našom e-shope.
HP SlateBook x2 je postavený na populárnom mobilnom operačnom systéme Android 4.2, ktorý so sebou prináša pomerne otvorenú platformu, jednoduchú orientáciu a hlavne množstvo všemožných aplikácií, ktoré sa núkajú na vyskúšanie. Samozrejme nechýba ani balík predinštalovaných aplikácií. Celé zariadenie má len 1,27 kg, ak vám to však príde veľa, stačí si jednoducho zobrať len displej a používať ho ako plnohodnotný tablet.

HP SlateBook X2 na našom e-shope.

Tegra 4 v akcii. Tak by sme HP SlateBook x2 vedeli jednoducho charakterizovať. Pri veľkosti len 10,1-palca pohodlne zvláda Full HD rozlíšenie a sledovanie multimédií na ňom je skutočný zážitok na cestách aj v pohodlí domova. Vysoko výkonný štvorjadrový procesor NVIDIA Tegra 4 s frekvenciou 1,80 GHz si však dokáže nájsť uplatnenie aj inde. Či už sú to dnešné hry, náročnejšie aplikácie, alebo multitasking, stále sa ani len nezapotí. V benchmakoch AnTuTu rôznych zahraničných webov dosiahol výborné výsledky, skóre vyše 28 000 bodov.Tegra 4 je však šetrná voči batérii a to aj napriek vysokému výkonu. A keďže ide hlavne o zariadenie dva v jednom, tak prichádza samozrejme vybavené dvomi batériami, kedy časť s klávesnicou funguje ako dokovacia stanica, ktorá tablet nakopne k hodinám výdrže navyše. Možete sa tak dočkať napríklad vyše 6 hodín prehrávania HD videa. Sledovať ale môžete aj na veľkej obrazovke vďaka HDMI konektoru.

HP SlateBook x2 je ďalej vybavený 2 GB RAM, či 32 GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o pamäťové karty. Samozrejmosťou je Wi-Fi, BT4.0 a nechýba ani predná HP TrueVision HD webkamera so zabudovaným mikrofónom, či zadná 2MP kamera s mikrofónom s potlačením okolitého šumu. Aj napriek tomu najväčšími devízami tohto zariadenia sú ideálna prenosnosť, univerzálnosť, vysoký výkon a hlavne priaznivá cena. Za 459 € máte k dispozícii riešenie hodné zamyslenia.

HP SlateBook X2 na našom e-shope.

Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články