Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÝ HP ProBook je tenší, ľahší ale hlavne krajší (30.07.2013)

Notebook nie je len pracovným nástrojom. Notebook sa dnes stáva skôr spoločníkom. Spoločníkom, na ktorého sa pri svojich každodenných činnostiach musíte spoľahnúť. Spoločníkom, ktorý je prostredníkom vašej práce, aby vám ubiehala čo najpríjemnejšie a čo najefektívnejšie. Nemôžete však kvalitne a efektívne pracovať, keď sa na svojich spoločníkov nemôžete spoľahnúť. Pre tých najnáročnejších, nie z hľadiska potrieb, ale z hľadiska častého používania, je tu rad notebookov ProBook od spoločnosti HP. Aby ste sa na svoj notebook mohli vždy spoľahnúť.

Niečo pre profesionálov
Rodina HP ProBook 400 sa aktuálne rozrástla o nové modely v sériách HP ProBook 430, 450 a 470, aby sa čo najflexibilnejšie prispôsobili potrebám rôznych typov zákazníkov a pokryli všetky činnosti, s ktorými sa každý deň potykajú najmä zákazníci v profi a biznis sfére. Či už je to zábava s priateľmi online, browsovanie po nete, kancelárske práce alebo aj náročnejšia práca, novinky medzi ProBook notebookmi vyhovejú všetkým vašim požiadavkám. Možno budete musieť oželieť niektoré veci, nezahráte si najnovšie hry v najvyšších nastaveniach, no nech sa už rozhodnete pre ktorýkoľvek model, vždy vám za vaše peniaze ponúkne len to najlepšie.


Nové ProBooky rodiny 400 sú vybavené modernými technológiami a dostanú vás dlhou výdržou batérie. Mnohé hlavne používajú najnovšie procesory Intel z generácie známej pod označením Haswell. Tie ponúkajú vylepšený výkon v oblasti CPU a aj grafickej časti. Okrem toho sú aj energeticky menej náročné. V porovnaní so staršími modelmi sú ľahšie, tenšie a ponúkajú krásny vycibrený nový dizajn HP DNA, ktorý si zamilujete. Je vytvorený v rámci jednotnej identity značky HP. Tieto novinky navyše spĺňajú aj veľmi prísne kritériá.Ako notebooky profi radu totiž ponúkajú nie len na pohľad pekné, ale hlavne odolné hliníkové vyhotovenie. Aj menej šetrné zaobchádzanie tak nebude problémom. Navyše sa môžete spoľahnúť aj na zvýšené zabezpečenie vďaka špeciálnym bezpečnostným funkciám ako napríklad HP Client Security pre bezproblémovú prevádzku. K dispozícii sú modely s veľkosťami 13,3-palca, 15,6-palca a 17,3-palca. Nové modely sú oproti predchádzajúcim o 39% tenšie a o 18% ľahšie.


HP ProBook 430

Tieto notebooky v sebe kombinujú nové technológie a úžasnú flexibilitu. Ideálne pre ľudí, ktorí sú na cestách a tam sa im zíde pracovný nástroj a aj každodenný spoločník v jednom. Internet, hry, multimédiá či práca, so všetkým si hravo poradíte. Pri veľkosti 13,3-palca a hmotnosti už od 1,5 kg ho môžete mať vždy pri sebe bez toho, aby ste akokoľvek trpeli. Kvalitný HD displej s LED podsvietením zaručí výborný obraz.Nové technológie sú zastúpené v podobe inovatívnych procesorov Intel Core 4. generácie. Vybrané modely môžu byť vybavené procesormi Intel Core i7, i5 a aj i3. V závislosti od toho sa odvíja aj integrovaný grafický čip. Výbava notebookov HP ProBook 430 vám zabezpečí široké možnosti pripojenia a komunikácie. Určite oceníte HD webkameru, či DTS+ zvukový systém. V dodatočnej výbave niektorých modelov navyše nájdete aj čítačku otlačkov prstov. A všetko toto dostanete v jednoduchom, no veľmi elegantnom prevedení.

Aktuálna ponuka HP ProBook 430 na našom e-shope.


HP ProBook 450
Presuňme sa o triedu vyššie, kde sa nachádzajú modely 450. Stvorené pre prácu, avšak schopné hravo si poradiť aj s inými činnosťami. Vaše produktívne „ja“ tak dostáva priestor pre nový rast a posun vpred. Svoju prácu máte s týmto notebookom vo svojich rukách. Doslova. Displej s veľkosťou 15,6" s dotykovou podporou vám totiž umožní dostať to najlepšie z operačného systému Windows 8 a jeho pripravovanej verzie 8.1. Vysokú spoľahlivosť zaručujú dlhé hodiny testovania do dokonalosti. Vďaka tomu sú vaše dáta stále v bezpečí.Vylepšená ochrana pred vírusmi, lepšie spracovaný manažment vlastného zabezpečenia, ale aj dedikovaná grafická karta s veľmi zaujímavým výkonom sú vecami, ktoré môžu nakloniť misku váh v procese vášho rozhodovania. Týmto sa však výpočet pozitívnych vlastností nových HP notebookov nekončí. Sú odolné, ľahké, tenké a stále veľmi štýlové. Ak teda túžite po modernom notebooku, ideálnom pre prácu, HP ProBook 450 by ste rozhodne mali zvažovať.

Aktuálna ponuka HP ProBook 450 na našom e-shope.


HP ProBook 470
K tým najvyšším métam mieria notebooky radu 470. Ide o profesionálne nástroje, ktoré ocenia prevažne nároční používatelia. Ak hľadáte riešenie pre svoj biznis, HP ProBook 470 by mohli byť tým pravým pre vás. Čo najlepší prehľad vám zabezpečí skvelý displej s veľkosťou až 17,3-palca a taktiež LED podsvietením. Tomu sekunduje výborné audio vďaka DTS Sound+. O rýchlosť sa zas starajú výkonné procesory Intel, ktorým sekunduje dedikovaná grafická karta AMD Radeon HD 8750M s 2 GB. Zabezpečenie vašich dát a celkovo bezpečnosť je ďalšou známkou značky HP.Elegantný, moderný a hlavne štýlový dizajn dodá šmrnc vášmu biznisu a ulahodí vám aj vo chvíľach, kedy sa venujete zábave. Aj napriek rozmerom určeným pre náročných je hmotnosť zachovaná na nízkej úrovni a s váhou pod 3 kg nebudete mať problém si notebook so sebou kamkoľvek zobrať. Vysokú spoľahlivosť podčiarkuje prevedenie z odolných materiálov, ktoré vydržia aj hrubé zaobchádzanie. V bezpečí sú vaše dáta a teda aj váš imidž. A aby ste sa na svoj notebook skutočne mohli vždy spoľahnúť, poskytuje aj dlhú výdrž.

Aktuálna ponuka HP ProBook 470 na našom e-shope.Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články