Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

Nový HERNÝ STROJ od SHARKu musíte vidieť naživo (18.03.2013)

Ak ste počas tohto víkendu prišli do predajne SHARKu v bratislavskom obchodnom centre Avion, tak vás hneď pri vstupe mohla prekvapiť nová výzbroj, ktorú pre sme vás v SHARKu prichystali nie len ako objekt obdivu, ale aj ako kombináciu toho najlepšieho, čo si aktuálne môžete so sebou odniesť domov. Pod dôkladne naaranžovanou armádnou kamuflážou a v obkolesení pravej vojenskej výbavy sa totiž nachádza skutočné hráčske delo, ako vystrihnuté zo sna plného neutíchajúcich bojov v dokonalom grafickom kabáte.

Hneď vedľa výkonom preplnenej počítačovej skrinky sa nachádza aj monitor, ktorý síce vzhľadom nepripomína najnovší výdobytok vojenskej techniky, no svoju rolu zohráva perfektne. Predstavuje vám totiž Crysis 3. Ešte čerstvý videoherný hit, ktorý vás svojou grafickou kvalitou, citom pre detail, rozsiahlymi prostrediami a technickou dokonalosťou posadí do kresla. Hra dneška, ktorá ponúka grafiku budúcnosti. Ak si ju však chcete plnohodnotne zahrať už teraz, tak na to potrebujete aj zodpovedajúcu konfiguráciu, ktorá naplní krvavé nároky hry pri najvyšších nastaveniach. Toto je však niečo, s čím vám pomôžeme. Niečo, čo je presne cieľom nášho nového herného PC.Všetok tento neskrotný výkon sme nemohli napchať len do obyčajnej PC skrinky. Skrinka musí slúžiť aj na jeho manifestáciu, musí slúžiť vášmu pohodliu a hlavne musí sa pokúsiť ten výkon spútať. Ultimátna midi tower PC skrinka Thermaltake Level 10 GT Battle Edition nemá na trhu obdoby a vo vojenskom vyhotovení robí z tohto PC skutočné „delo“. Dostatok možností a jedinečný štýl sú typickými vlastnosťami tejto skrinky, v ktorých vy ste jej len ťažko hľadali konkurenciu. O bezproblémový chod sa stará výkonný zdroj Seasonic G-650.

A čo sa v nej skrýva?
Základom je matičná doska Intel® DZ77GA70K. Srdcom nášho nového herného PC je však revolučný a výkonný štvorjadrový procesor Intel® Core™ i7-3770K s frekvenciou 3,5GHz. Pri použití funkcie TurboBoost sa jeho frekvencia dostane až na úroveň 3,90GHz. O jeho chladenie sa stará vynikajúci chladič NOCTUA NH-D14. Aby ste si poradili aj s tými najnáročnejšími hrami, tak
sa môžete spoľahnúť na grafickú kartu ASUS Radeon HD7950 DCII s až 3GB VRAM. Až 16GB RAM poskytuje štvorica výkonných 4GB modulov Beast X Predator.

Svoj voľný čas však môžete tráviť nie len hraním, ale aj multimédiami v bezkonkurenčnej kvalite.
Blu-ray mechanika si hravo poradí s filmami vo vysokom rozlíšení a poskytne vám tak zážitok, aký len tak nenájdete. Primárnym pevným diskom je Western Digital Caviar Green s kapacitou 3TB. Ten je však doplnený rýchlym SSD diskom Intel® 520 Series s kapacitou 180GB, aby zostava bežala čo najhladšie. Celá táto zostava je postavená na novom operačnom systéme Windows 8.

Zásoba hier na celý rok
Túto jedinečnú zostavu si môžete prísť pozrieť jedine do SHARKu. A práve SHARK je taktiež jediným predajcom, ktorý má takúto zostavu v ponuke. Bezkonkurenčný hardvér v tej najštýlovejšej PC skrinke na trhu u nás nájdete za 1999EUR. A aby ste túto nadupanú zostavu aj v čom prevetrať, tak vám k nej pribalíme 6 vynikajúcich titulov, ktoré vám dokonale ukážu jej silu. Okrem už spomínanej technicky dokonalej akcie Crysis 3 aj ďalšiu novinku – Bioshock Infinite a
Tomb Raider a 3 hity minulého roka: Far Cry 3, Hitman: AbsolutionSleeping Dogs. Ak túžite po niečom, čo v hernom segmente nemá obdobu, tak jediná cesta vedie do našej predajne SHARK v Avione. 

Túto jedinečnú hernú zostavu si môžete prísť obzrieť naživo na našu predajňu v AVIONe v Bratislave.


 


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články