Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÝ herný notebook ASUS G56JR - ideálna voľba herného výkonu za nižšiu cenu (20.03.2014)

Rodina herných notebookov spoločnosti Asus sa ani nestihla radovať z posledného prírastku v podobe dokonale vyváženého modelu G750 a už sa rozrastá o ďalšie nové modely, ktoré sa chcú v tvrdom konkurenčnom boji pobiť o vaše peňaženky. Predstavujeme vám horúcu novinku ASUS G56JR.

Nový Asus G750 sa na našom trhu objavil skutočne len pred niekoľkými dňami, mnohí ste sa s ním ešte asi nestihli ani zoznámiť a už nám spoločnosť Asus servíruje ďalší model notebooku, ktorý chce osloviť najmä náruživých hráčov počítačových hier. G750 je výnimočný model, po každej stránke je vynikajúco vyvážený a to môže byť aj problémom. Nie pre vás, ale pre Asus. Toho sú si však plne vedomí a tak nejdú hlavou proti múru. Nové notebooky Asus G56JR nekonkurujú svojmu väčšiemu súrodencovi, ale sústredia sa na iný segment - hráčov. Ponúkajú teda niečo celkom iné.Ak by sme nový model mali zaradiť do nejakej imaginárnej „škatuľky“, zapadol by niekde medzi práve G750 a obľúbené Asus N56. Zameranie na hráčov sa snúbi s jednoduchým a elegantným dizajnom triedy N, pričom bokom nezostávajú ani rozmanité multimediálne možnosti a veľmi jednoduchá prenosnosť ako vďaka rozmerom, tak aj vďaka neuveriteľne nízkej hmotnosti pod 3 kg. A to sa v segmente herne cielených notebookov skutočne nevidí príliš často.

Vysokú kvalitu značky Asus demonštruje skvelý audiovizuálny zážitok, ktorý s týmito notebookmi dosiahnete. Full HD displej s veľkosťou uhlopriečky 15,6-palcov a technológiou IPS ponúka úžasné pozorovacie uhly až 178°, vďaka ktorým môžete obľúbené filmy a seriály sledovať pohodlne aj viacerí. Displej je matný, aby váš zážitok nerušili žiadne lesknúce sa svetlá, nech ste už kdekoľvek. Navyše celý zážitok je podčiarknutý zvukovou technológiou SonicMaster, ktorej napomáha aj unikátny externý subwoofer, aby ste nemuseli trpieť skreslenie zvuku.Značka Republic of Gamers so sebou prináša prísľub odladenia na nasadenie v najnovších hrách. Výkonný štvorjadrový procesor Intel® Core™ i7-4700HQ tieto požiadavky spĺňa a po boku mu stojí 8 GB RAM (s možnosťou rozšírenia až na 16 GB) a grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX760M s 2 GB VRAM. Spoľahnúť sa môžete aj na moderný SSHD disk, ktorý v sebe kombinuje veľkú kapacitu tradičného pevného disku a rýchlu 8 GB cache pamäť pre bleskový chod celého systému. Vo výbave nechýba ani optická dvojvrstvová DVD+/-RW mechanika.

Asus G56JR beží na novom operačnom systéme Windows 8.1, no okrem neho určite oceníte v základnej softvérovej výbave aj cloudové riešenie ASUS WebStorage, s ktorým získate prístup až k 32 GB úložnému priestoru "v oblakoch". Ukladanie, zdieľanie s priateľmi a aj synchronizácia je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Vo výbave notebooku nechýbajú všetky používané rozhrania, možnosti konektivity a napríklad si tak môžete obraz zobraziť až na ďalších dvoch monitoroch a vylepšiť si tak herný zážitok. Čerešničkou na torte je podsvietená klávesnica.

Ak uvažujete nad kvalitným herným notebookom v špičkovom vyhotovení a s výbornou výbavou, no G750 je mimo vášho rozpočtu, tak možno práve Asus G56 je tou ideálnou voľbou herného výkonu za nižšiu cenu. 

Novoý ASUS G56JR si môžete zakúpiť na našom e-shope alebo na vybraných predajniach SHARK.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články