Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

NOVINKA: Samsung Galaxy Note 4 splní všetky vaše očakávania (26.10.2014)

Mať po ruke kvalitný smartfón nikdy nie je na škodu. Možno si ani mnohí neuvedomujú, v akom množstvo každodenných situácií nám uľahčujú život. Už dávno to totiž nie je len o telefonovaní, ale aj o ďalších veľkých a malých činnostiach, ktoré s nimi každodenne vykonávate. A niekedy potrebujete ešte oveľa viac. Viac pre svoju prácu, pre svoj biznis, pre svoje pohodlie, pri používaní svojich zariadení. Vtedy už musíte siahnuť po niečom inom, viac špecializovanom. Po zariadení, ktoré nepozná kompromisy. Napríklad po horúcej novinke Samsung GALAXY NOTE 4.

Viac pre svoje pohodlie aj prácu môžete dosiahnuť vďaka úžasnému veľkému displeju s uhlopriečkou až 5,7-palca. Vybavený technológiou Super AMOLED a rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, postará sa o to, aby ste na ňom videli všetko, čo len potrebujete. Ostrý obraz a živé farby sú samozrejmosťou. Jeho ovládane je pohodlné vďaka špičkovej dotykovej technológii a ani písanie emailov a dlhých správ vám nebude robiť problém. Ak by ste však potrebovali písanie ešte zlepšiť, poslúži na to pokročilé pero S Pen. Vďaka presnejšej technológii si budete pripadať ako by ste písali klasickým perom.

Vďaka ultimátnemu výkonu si nový Galaxy Note 4 hravo poradí aj s tými najnáročnejšími aplikáciami. Jeho srdcom je výkonný štvorjadrový Qualcomm procesor s frekvenciou 2,70 GHz. Rovnako o vysokom výkone svedčí aj 3GB RAM a k dispozícii máte 32GB interné úložisko. To si vďaka pamäťovej karte navyše môžete rozšíriť až o 128GB. Vďaka hardvéru a displeju je multitasking hračkou. Viaceré aplikácie naraz nerobia problém a to dokonca aj na jednej obrazovke. Navyše keď vám omrzí práca, nemusíte sa obávať ani o zábavu. Telefón si hravo poradí s hrami a multimédiami.

V práci vám určite pomôže aj nová funkcia Photo Note. Pomocou nej si môžete jednoducho a rýchlo vytvárať vlastné poznámky. Stačí vám len nasnímať fotografiu touto funkciou a ona už prevedie analógové informácie na digitálne. Pomocou pera S Pen môžete ľahko upravovať poznámky, meniť farby a vkladať ďalšie informácie. Rovnako oceníte aj funkciu Smart Select pre výber textu a obsahu na ľubovoľnej obrazovke. Obsah tak môžete kombinovať a okamžite uložiť a zdieľať.
Vo výbavy telefónu nechýba ani špičkový 16MP fotoaparát s automatickým zaostrovaním, LED bleskom a stabilizáciou obrazu. No to je len špička ľadovca. Nechýba tu ani kvalitný fotoaparát vpredu na moderné selfie fotky. Ďalej podporuje skutočne širokú paletu rôznych formátov multimédií a v jeho výbave nájdete aj BT 4.1, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, NFC technológiu, MHL 3.0, široké možnosti pripojenia a skutočne mnoho ďalšieho.

Smartfón pre biznis triedu ešte potrebuje jednu vlastnosť a tú Samsung GALAXY NOTE 4 do bodky spĺňa. Môžete sa naň kedykoľvek spoľahnúť a jeho batéria vás vždy podrží. Disponuje obrovskou kapacitou, technológiou rýchleho nabíjania a režimami úspory energie, aby vás naozaj na cestách nikdy nesklamal. Navyše je aj napriek rozmerom ľahký, z kvalitných a pevných materiálov, pričom si zachováva úzky profil.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články