Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


NOVINKA: Luxusné slúchadlá Ferrari jednoducho musíte vidieť (31.01.2013)

Nechajte sa zlákať luxusom v športovom prevedení, profesionalitou v dokonalom vyhotovení a štýlovosťou, ktorú dokáže sprostredkovať jedine spojenie svetoznámeho výrobcu a jednej z najznámejších značiek v športe a dizajne. SHARK vám dáva jedinečnú možnosť ako získať najdokonalejšie audio na trhu.

Z továrne v Anglicku na svetového lídra
Spoločnosť Logic 3, ktorej produkty vám ponúkame, začala svoju púť v Anglicku v roku 1977 ako výrobca a predajca fotografického príslušenstva. Svoj tím profesionálov postupne spoločnosť rozširovala a rovnako rozširovala aj svoje portfólio. Takto sa postupne vyprofilovala na svetového lídra v oblasti prémiového príslušenstva v oblasti prenosných audio technológií a herných zariadení pre PC aj konzoly. Dnes pôsobí na trhu vo vyše 30 krajinách po celom svete a aby ešte viac zvýraznila svoju prestíž, tak exkluzívne spolupracuje s najviac vyhľadávanými značkami na svete.

Ďalším krokom, ktorým svoju produkciu posunuli na ešte vyššiu úroveň bol vývoj kolekcie výrobkov, pri ktorom spoločnosť Logic 3 spolupracovala s najväčšími svetovými dizajnérmi a taktiež s tímom renomovanej značky Ferrari.  Túto kolekciu uviedli na trh v lete 2012 pod názvom FERRARI By Logic3 a zaradili sa tak do najluxusnejšej kategórie výrobkov spotrebnej elektroniky.Prečo práve Ferrari?
Ferrari sa stalo symbolom, ktorý sa snaží dosiahnuť dokonalosti v každej oblasti, v ktorej sa pohybuje. Hodnoty, ktoré značka vyznáva v motorizme sa pretavili do dizajnu aj vývoja ďalších technológií. Audio FERRARI By Logic3 je dokonalé v každom ohľade. Od precízneho dizajnu, ktorý kladie dôraz nie len na štýlovosť, ale aj na každý drobný detail až po technické špecifikácie, ktoré vynikajú v každom jednom produkte naprieč ich portfóliom. Značka je zosobnením túžby byť najlepší, prekonávať všetky hranice a doniesť vždy ten najlepší zážitok. Je vášňou pre dokonalosť. A práve vášeň hnala celý tvorivý proces týchto produktov. Tím Ferrari blízko spolupracoval pri tvorbe, aby dohliadol na to, že všetky tieto aspekty budú splnené a na trh sa tak dostanú produkty, ktoré budú dokonale verné odkazu značky Ferrari.

Kolekcie toho najlepšieho
Značka  FERRARI By Logic3 pozostáva z dvoch kolekcií, na ktoré na trhu môžete naraziť. Každá z týchto kolekcií je zameraná na odlišnú skupinu zákazníkov, aby mohli dokonale uspokojiť vaše najrôznejšie potreby a túžby.

Kolekcia Cavallino – táto kolekcia dokonale odráža náturu a ducha pretekárskych vozidiel Ferrari GT. Sila a výkon sa tu stretávajú spolu s precíznosťou a vycibreným dizajnom do najmenších detailov, aby dokonale uspokojili aj tie najnáročnejšie očakávania. Celá kolekcia sa vyznačuje perfekcionizmom vo vyhotovení, zmyslom pre detail a použitím najkvalitnejších materiálov. Je pre ľudí, ktorí neznášajú uniformitu. Pre ľudí, ktorí sa chcú odlíšiť od davu a samostatne sa prejaviť. Kolekcia Cavallino je synonymom úspechu a luxusu.


Aktuálna ponuka produktov Ferrari Cavallino na našom eshope


 
Kolekcia Scuderia – táto kolekcia reflektuje to najlepšie z pretekárskeho sveta. Pretavil sa do nej duch a nálada vrcholového športu a majstrov sveta F1. Vášeň, entuziazmus a túžba po víťazstve však už nepatria len na okruhy, ale môžete sa týmito emóciami ukázať aj sami. Kolekcia Scuderia sa vyznačuje dravosťou, mladosťou, chuťou do života, rýchlosťou a technologickými inováciami. Na svoje si v nej teda prídu hlavne mladí ľudia, fanúšikovia značky, ktorí túžia po kvalitne a ikonickom dizajne, ktorý dokáže poskytnúť jedine Ferrari.

Aktuálna ponuka produktov Ferrari Scuderia na našom eshope


Produkty pre náročných

Značka FERRARI By Logic3 v súčasnosti ponúka viac ako 30 modelov v oboch kolekciách. Obe kolekcie ponúkajú 2 modely slúchadiel do uší a každý z týchto modelov je vyrábaný v dvoch farebných prevedeniach, ktoré zodpovedajú tradičným farbám značky Ferrari. Navyše každý z týchto modelov môžete nájsť v dvoch modifikáciách. Modely s označením "i" za názvom modelu sú dizajnované tak, aby maximálne vyhovovali štandardom stanoveným zariadeniami spoločnosti Apple. Tieto modely sú vybavené trojtlačidlovým diaľkovým ovládaním pre Apple zariadenia. Modely bez tohto označenia disponujú jednotlačidlovým diaľkovým ovládaním a sú vhodné prakticky pre všetky smartphony, tablety a mobilné zariadenia.
FERRARI By Logic3 v kolekcii Scuderia ďalej ponúka 2 modely slúchadiel na uši. V kolekcii Cavallino nájdete jeden takýto model. Všetky tieto uvedené modely sú vyrábané v dvoch farebných vyhotoveniach, ktoré dokonale reflektujú tradičné farby talianskej automobilky. K týmto modelom sú dodávané 1 a 3 tlačidlové diaľkové ovládania, vďaka ktorým sa vo svojom pohodlí nemusíte obmedzovať

Obe kolekcie ponúkajú jeden model vynikajúcich ANC slúchadiel na uši, ktoré disponujú perfektnou technológiou aktívneho potlačenia ruchu. Každý z týchto modelov je taktiež vyrábaný v dvojici zaužívaných farebných prevedení. Taktiež k nim dodávame 1 alebo 3 tlačidlové diaľkové ovládania.

Aktuálna ponuka Ferrari slúchadiel do uší v našej ponuke
Vrcholom oboch kolekcií sú dva modely dokovacích sústav s reproduktormi. Rovnako ako aj slúchadlá, tak aj tieto sústavy sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach. Jedna z dvojice sústav je vybavená technológiou Bluetooth na bezdrôtový prenos. Druhý model okrem technológie Bluetooth disponuje aj integrovanou Apple Airplay technológiou, ktorá zabezpečí najlepšie prepojenie s originálnymi Apple zariadeniami.

Len to najlepšie
Výrobky FERRARI By Logic3 kopírujú koncept Apple a sú ideálnymi doplnkami práve pre Apple zariadenia akými sú iPhone, iPod a iPad všetkých generácií. Vhodné sú však prakticky pre všetky smartphony a tablet PC aj ostatných výrobcov. Ich smerovanie ich predurčuje pre predaj najmä cez predajne Authorised Apple Premium Resellers, najvýznamnejšie obchodné reťazce so spotrebnou elektronikou a cez predajne HiFi a High End špecialistov. Vďaka SHARKu však máte jedinečnú možnosť si tieto technologické skvosty jednoducho zadovážiť. Čerešničkou na našej ponuke je jedinečná loď RC Ferrari Boat Arno XI, ktorá je snom každého fanúšika, ktorého srdce bije pre najdokonalejšiu automobilku sveta – Ferrari.
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články