Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVINKA: HP Split 13 x2 v sebe skrýva až prekvapivo veľa výkonu (10.10.2013)

Výkonný a jednoducho prenosný notebook sa spojil v jednom zariadení s funkciami flexibilného a odnímateľného tabletu. HP prináša zariadenie označené Split 13 x2, ktoré dokáže všetko, čo vám len napadne. A na druhú.

HP Split 13 x2 je elegantný a na prvý pohľad možno až príliš obyčajný malý notebook. Taký, akých je mnoho a nevidíte jediný dôvod, prečo by ste mali zvoliť práve tento. Prvý pohľad však zvykne klamať a skrýva sa v ňom viac, ako by ste mohli tušiť. Elegantné telo zariadenia s dizajnom Jack Black a s uhlopriečkou len 13 palcov v sebe skrýva až prekvapivo veľa výkonu. Výkonu, ktorý sa rozhodne nemusíte báť využiť naplno.
S týmto zariadením budete pripravený na každú situáciu. Plynulo môžete prechádzať medzi režimom tabletu a režimom plnohodnotného notebooku, pričom môžete ťažiť maximum z výhod oboch týchto prevedení. Skladá sa vlastne z dvoch častí – dokovacej stanice a tabletu, ktoré spolu fungujú v dokonalom súlade. Vďaka odolnej konštrukcii pántov je vkladanie zariadenia do dokovacej stanice a jeho vyberanie hračkou, takže získate produktivitu a výkon notebooku a flexibilitu a zábavu tabletu, ktorý si so sebou môžete zobrať kedykoľvek a kdekoľvek.

Srdcom celého zariadenia je inovatívny dvojjadrový procesor Intel® Core™ i5-4200U s maximálnou frekvenciou až 2,60 GHz. Ten ponúka dostatok výkonu pre prácu, multimédiá a aj zábavu napríklad vo forme jednoduchších hier. Ten je doplnený integrovanou grafickou kartou Intel® HD 4400 a 4 GB RAM. Nemusíte sa tak obávať toho, že by sa pred váš nový Split postavili prekážky, ktoré by ste nedokázali prekonať.

Zariadenie je postavené na operačnom systéme Windows 8 a ako také je priam stvorené pre ovládanie dotykom. HD displej s LED podsvietením podporuje dotyk a ovládanie notebooku aj tabletu sa tak stáva veľmi intuitívne. Navyše je zariadenie vybavené širokou škálou doplnkového softvéru od HP, či iných výrobcov. Nejde len o systémové nástroje na správu, ale aj funkcie zabezpečenia, čí zábavné aplikácie na prehrávanie videa, či pre hudobné nástroje.

HP Split 13 x2 ponúka 500GB HDD, ktorý dopĺňa aj 64GB rýchly SSD disk zabezpečujúci plynulý a hlavne rýchly chod systému. Samozrejme sa môžete spoľahnúť na všetky možné sieťové možnosti, HD zvukový systém Beats Audio s dvoma reproduktormi, čítačku pamäťových kariet, HDMI výstup a kameru s rozlíšením HP TrueVision FHD, ktorá je  otočená dopredu, s integrovanými duálnymi digitálnymi mikrofónmi a so softvérom.

HP Split 13 x2 je ideálnym zariadením na cesty a to bez ohľadu na formu, v ktorej ho používate. Tablet váži len 1kg a celé zariadenie len málo cez 2kg.  Spoľahnúť sa môžete aj na výdrž. Obe časti sú vybavené samostatnou batériou a tak, keď sa vám vybije batéria tabletu, dokážete ďalej fungovať na stanici. Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články