Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÉ tablety Prestigio COLOR s možnosťou telefonovania a podporou NFC (01.07.2014)

Spoločnosť Prestigio útočí na mladé publikum a to tými najúčinnejšími zbraňami: skvelým štýlom, výbornou výbavou a najmä cenou, pri ktorej si ich novinku na trhu tabletov môže dovoliť skutočne každý. Navyše v podobe, ktorá mu presne vyhovuje.

Tablety zo série MultiPad od spoločnosti Prestigio asi netreba nikomu nijak zvlášť predstavovať. Jednak sa o nich už pomerne často všade píše, našu stránku nevynímajúc, no hlavne pri ich popularite ste o nich už určite počuli, mnohí ich dokonca asi aj vlastníte. Kombinujú príjemnú cenu a zaujímavú výbavu. Možno nepôsobia dojmom luxusu, no ani to nepotrebujú. A teraz svoje portfólio rozširujú o nový modelový rad Prestigio MultiPad COLOR a to hneď v dvoch kompaktných veľkostiach – v 7 aj 8-palcovom prevedení.

Hneď na prvý pohľad je zrejmé, že s týmito novinkami sa Prestigio sústredí na mladé a dynamické publikum, pre ktoré tablet nie je len hračka alebo nástroj, ale ktorý im umožní aj vyjadriť samých seba. Preto s novinkami, ako už názov napovedá, prichádza aj široká paleta pestrých farieb, z ktorých si môžete vyberať. Povrch tabletu je navyše vyhotovený s jedinečnou textúrou, ktorá ešte viac zvýrazní skvelý štýl týchto tabletov.

Nové farebné MultiPady prichádzajú na trh aj s veľmi zaujímavou výbavou. Sú vybavené 3G modulom, takže umožňujú aj telefonovanie, čo pri kompaktných rozmeroch a nízkej hmotnosti je výhodou, keďže nepotrebujete dve zariadenia, stačí jedno. Taktiež vás potešia aj ďalšími vnútornosťami, ktorým velí štvorjadrový procesor ARM Cortext A7 1.3GHz s MediaTek MT8382V chipsetom. Nechýba 1GB RAM a dvojjadrová grafika Mali 400MP2, vďaka ktorým si hravo poradíte s mobilnými hrami, aj filmami vo Full HD rozlíšení. Tomu pomôže aj výborný displej s ostrým obrazom.

Tablety samozrejme bežia na obľúbenej platforme Android 4.2 Jelly Bean, takže sa môžete zásobovať takmer nekonečným množstvom rôznych aplikácií. To však nie je všetko, Prestigio tablety vybavuje množstvom vstavaných Google aplikácií a taktiež nezabúda ani na vlastné, ako napríklad čítačka elektronických kníh. A k internej kapacite úložného priestoru si môžete pripočítať nie len možnosť rozšírenia o pamäťové karty, ale aj až 200GB priestoru v Cloude, ktorý s týmto tabletom získate.


Môžete byť v kontakte so svojimi blízkymi kedykoľvek a kdekoľvek. Možnosti konektivity sú naozaj široké a nič vám nebude prekážať, aby ste telefonovali, videochatovali, či zdieľali svoje veci s priateľmi a rodinou. Na to všetko slúžia mikrofóny, vstavané kamery. Oceníte aj NFC technológiu, vďaka ktorej môžete s tabletom jednoducho párovať napríklad slúchadlá a na cestách si tak užívať nerušené počúvanie hudby. A ak by vám to nestačilo, na cestách sa môžete spoľahnúť aj na GPS navigáciu.

Prestigio MultiPad Color môžeme charakterizovať veľmi jednoducho: moderné, štýlové, vybavené a ideálne na cestovanie. Ak hľadáte niečo, čo by spĺňalo tieto požiadavky a navyše by ste nemuseli siahať hlboko do vrecka, lepšiu voľbu asi nenájdete.

Pozrite si aktuálnu ponuku tabletov Prestigio MultiPad COLOR na našom e-shope.

Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články